Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Служба у справах дітей » День спільних дій в інтересах дітей

День спільних дій в інтересах дітей

Автор: admin1 от 21-11-2014, 12:00
 (голосів: 0)

День спільних дій в інтересах дітей20 листопада світове співтовариство відзначило 24-річницю прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини. Конвенція, яку називають світовою конституцією про права дитини, встановила стандарти захисту дітей від зневаги та образ, обов’язковості дотримання чотирьох керівних принципів при реалізації заходів щодо забезпечення прав дитини: недискримінації, найвищого інтересу дитини, її прав на життя і розвиток, а також права дитини бути почутою.

Служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели заходи із відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей, проведення яких у Дрогобицькому районі стало хорошою традицією.

Для дітей пільгових категорій організовано безкоштовну поїздку в зоопарк «Лімпопо» смт. Меденичі. Участь в даному заході прийняли діти з Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст. та Летнянського НВК І-ІІІ ст.

Служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації щиро дякує директору зоопарку «Лімпопо» Сергію Костіву за проявлену доброчинність та допомогу у проведенні акції. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua