Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Служба у справах дітей » Віталій Загайний зустрівся з партнерами щодо реалізації ДІ-реформи у Львівський області

Віталій Загайний зустрівся з партнерами щодо реалізації ДІ-реформи у Львівський області

Автор: admin2 от 5-03-2021, 13:02
 (голосів: 0)

Віталій Загайний зустрівся з партнерами щодо реалізації ДІ-реформи у Львівський областіЗаступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний з представниками проекту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Проект виконується Alinea International за підтримки Уряду Канади та Благодійного фонду «Львівська освітня фундація».

На зустрічі були присутні також начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис та завідувач сектору з питань реалізації ДІ-реформи служби у справах дітей Львівської ОДА Михайло Обіход.

Учасники обговорили питання подальшої співпраці щодо реалізації ДІ-реформи у Львівський області, зокрема, плани по методичній та технічній підтримці ініціативних територіальних громад області щодо розвитку соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та розвитку інклюзії.  

Віталій Загайний висловив зацікавлення щодо подальшої роботи з громадським сектором та сподівається, що з партнерами вдасться реалізувати політику ДІ-реформи.

Зазначимо, представники Служби у справах дітей Львівської ОДА спільно з громадами проводять вебінари щодо актуальних питань системи захисту прав дітей та розвитку соціальних послуг в умовах децентралізації.

“Під час навчань окреслюєм питання інституційного потенціалу територіальних громад щодо захисту прав дітей та розвитку соцпослуг, необхідність розвитку освітніх, медичних, соціальних послуг в громадах задля попередження влаштування дітей до закладів інституційного догляду та виховання дітей, збереження для дитини сімейного середовища, тощо”, - підкреслив Віталій Загайний.

Нагадаємо, що у кожній із об’єднаних територіальних громад мають подбати про створення служб у справах дітей. Штатна чисельність працівників таких служб виконавчих органів сільських, селищних рад відповідних територіальних громад встановлюється з розрахунку 1 працівник не більше, аніж на одну тисячу дітей, але не менше одного працівника на об’єднану територіальну громаду.

 

З офіційного сайту ЛОДА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua