Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Служба у справах дітей » Віталій Скоропад провів робочу нараду стосовно порядку повернення дітей в заклади інституційного догляду

Віталій Скоропад провів робочу нараду стосовно порядку повернення дітей в заклади інституційного догляду

Автор: admin2 от 27-08-2020, 09:16
 (голосів: 0)

Віталій Скоропад провів робочу нараду стосовно порядку повернення дітей в заклади інституційного доглядуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586 вчора, 26 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду з керівниками та працівниками служби у справах дітей, відділ освіти, молоді та спорту, управління праці та соціального захисту населення. У нараді взяв участь керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк.

Обговорено порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, затверджений постановою КМУ №586. Зокрема, йшлося про порядок проведення аналізу результатів оцінювання (моніторингу) потреб кожної дитини, яка повернулась у сім’ю починаючи з 11.03.2020, та прийняття рішень комісією з питань захисту прав дитини щодо зарахування дітей на цілодобове перебування (проживання) до закладів, які здійснюють інституційний догляд та виховання дітей.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua