Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Служба у справах дітей » Працівники соціальних служб провели лекцію для школярів з Лішні

Працівники соціальних служб провели лекцію для школярів з Лішні

Автор: admin2 от 5-12-2019, 15:12
 (голосів: 0)

 

Працівники соціальних служб провели лекцію для школярів з ЛішніУ Дрогобицькому  районі  стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що триватиме до 10 грудня. Основні завданням акції - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства.
5 грудня 2019 року працівники служби у справах дітей РДА спільно із працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та працівниками   Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області приєдналися  до інформаційної кампанії.
З учнями 5-11 класів Лішнянського НВК І-ІІІ ст. проведено лекцію“Попередження насильства в сім”ї”, “Відкрите та ефективне  спілкування попередження  жорстокого поводження та насильства в сім”ї та молодіжному середовищі”.
Учні та педагоги школи мали змогу переглянути відеоролики та фільм про те, як уникнути або розірвати коло насильства. 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua