Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Служба у справах дітей » День соціальної роботи на території Урізької сільської ради

День соціальної роботи на території Урізької сільської ради

Автор: admin1 от 10-10-2019, 12:36
 (голосів: 0)

День соціальної роботи на території Урізької сільської радиЗ метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування,  проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження виникнення надзвичайних ситуацій у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 9 жовтня  працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького районного центру соціальних служб дітей та молоді, Дрогобицького районного відділу Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області здійснено виїзд у села Уріж та Мокряни.

Комісією  обстежено умови проживання дітей з неблагополучних сімей та проведено бесіди з батьками, як схильні зловживати спиртними напоями. Батьків зобов’язано покращити житлові та психологічні умови проживання дітей та належно виконувати свої батьківські обов'язки.

Учасниками виїзду також перевірено відвідування навчання учнями Урізького НВК І-ІІІ ст., проведено профілактичні бесіди з дітьми, які стоять на внутрішкільному обліку, перевірено стан виховної роботи у школі.

 

День соціальної роботи на території Урізької сільської ради

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua