Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Служба у справах дітей » Цікаво пройшов «Дитячий день» на Дрогобиччині

Цікаво пройшов «Дитячий день» на Дрогобиччині

Автор: admin1 от 4-06-2019, 12:55
 (голосів: 0)

Цікаво пройшов «Дитячий день» на ДрогобиччиніПочинаючи з 1998 року, 1 червня щорічно в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей (у світі з 1950-го), метою якого є привернення уваги громадськості до обов’язку  поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Відзначення Дня захисту дітей є особливо актуальним на сьогоднішній день, адже саме зараз перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з ескалацією насильства, бойових дій на території нашої держави.

Традиційно, служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації, за сприянням 2 Спеціального  центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, організували та провели оглядово-навчальну екскурсію на території 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС.

Школярі Грушівської СЗШ І-ІІІ ст. та Дорожівської СЗШ І-ІІІ ст. відвідали музей групи піротехнічних засобів, оглянули експонати зброї та військової техніки ІІ світової війни та сучасності, ознайомилися з роботою кінологічної служби.

Діти також прослухали пізнавальну лекцію про правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Служба у справах дітей щиро дякує особовому складу 2 Спеціального  центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій за проявлену доброчинність та допомогу у відзначенні Міжнародного дня захисту дітей.

Цікаво пройшов «Дитячий день» на Дрогобиччині

Цікаво пройшов «Дитячий день» на Дрогобиччині

Цікаво пройшов «Дитячий день» на Дрогобиччині

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua