Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Для пів тисячі дітей організували циркову виставу «Новорічні забави»

Автор: admin2 от 23-12-2019, 11:16

Для пів тисячі дітей організували циркову виставу «Новорічні забави»З нагоди Дня святого Миколая 500 дітей, які перебувають на обліках в службах у справах дітей Львівської області, відвідали циркову виставу «Новорічні забави».

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Глядачами вистави стали вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, діти, які перебувають під опікою та з малозабезпечених сімей...

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

Автор: admin2 от 19-12-2019, 10:31

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято МиколаяВчора у районному народному домі відбулося Свято Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Організували свято служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації та ДРЦСССМ. Цікаве святкове дійство підготували вихованці Попелівського НВК І-ІІІ ст..

З вітальним словом до діток звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник голови районної ради Володимир Стецівка.

Кожна дитина отримала подаруночок від Святого Миколая...

Профілактичний рейд «Діти вулиці» в Нагуєвичах

Автор: admin1 от 11-12-2019, 12:44

Профілактичний рейд «Діти вулиці» в Нагуєвичах10 грудня працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з працівниками Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області провели  рейд «Діти вулиці» у селі Нагуєвичі. Комісією перевірено дотримання правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами щодо неповнолітніх у торгових точках села, а також обстежено житлово-побутові умови проживання дітей з кризових сімей.

Під час проведення рейду бездоглядних, безпритульних дітей, дітей, схильних до бродяжництва, жебракування, вчинення злочинів, правопорушень, вживання спиртних напоїв, наркотичних та токсичних речовин не виявлено. 

Працівники соціальних служб провели лекцію для школярів з Лішні

Автор: admin2 от 5-12-2019, 15:12
Працівники соціальних служб провели лекцію для школярів з ЛішніУ Дрогобицькому  районі  стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що триватиме до 10 грудня. Основні завданням акції - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства.
5 грудня 2019 року працівники служби у справах дітей РДА спільно із працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та працівниками   Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області приєдналися  до інформаційної кампанії...

На Дрогобиччину завітав "Різдвяний конвой"

Автор: admin2 от 3-12-2019, 14:42

На Дрогобиччину завітав "Різдвяний конвой"Триста дітей пільгових категорій з Дрогобицького району отримали сьогодні подарунки напередодні Різдвяних свят. В рамках проекту “Різдвяний конвой” гостинці привезли волонтери з Німеччини. Подарунки для українських дітей сформували німецькі родини.

Доброчинцям щиро подякував заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. В організації нинішнього дійства в районному народному домі німецьким волонтерам допомагали працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і служби у справах дітей РДА.

Доброгостівським школярам розповіли, як уникнути домашнього насилля

Автор: admin2 от 3-12-2019, 11:13

Доброгостівським школярам розповіли, як уникнути домашнього насиллягрудня працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області Ю.Біляк, І.Довгуном, учнями та педагогами Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. приєдналися до Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”.

З учнями 5-11 класів були проведені класні години за тематикою: "Насильство, як його уникнути", "Світ без насильства".

Учні спільно з педагогом-організатором Зоряною Баб’як підготували виставку малюнків “Діти проти насильства”. Переможцям конкурсу вручені призи.

Учні та педагоги школи також переглянули відеоролики та фільм про те, як уникнути або розірвати коло насильства.

Профілактичний рейд “Діти вулиці”

Автор: admin2 от 21-11-2019, 12:13

Профілактичний рейд “Діти вулиці”Відповідно до графіку оперативно-профілактичних заходів (рейдів) “Діти вулиці”, “Вокзал”, 19 листопада працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ, Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області організували та провели рейд “Діти вулиці” у селах Нижні Гаї та Бійничі.

Під час обстеження магазинів працівникам наголошено на відповідальності за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами щодо неповнолітніх, проінформовано про заборону продажу товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби. Також обстежено житлово-побутові умови проживання дітей з кризових сімей, за результатами яких складені акти...

Для дітей пільгових категорій провели екскурсію в заповіднику «Тустань»

Автор: admin1 от 21-11-2019, 12:06

Для дітей пільгових категорій провели екскурсію в заповіднику «Тустань»Щорічно 20 листопада, в день прийняття генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини, в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей.

З метою організації пізнавального відпочинку для дітей пільгових категорій, які навчаються в КЗ ЛОР «Нагуєвицька спецшкола-інтернат І-ІІ ст.», працівники служби  у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації, за сприяння КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань», організували проведення безкоштовної екскурсії для дітей в державному історико-культурному заповіднику «Тустань».

Профілактичний рейд «Діти вулиці»

Автор: admin1 от 6-11-2019, 12:42

Профілактичний рейд «Діти вулиці»Відповідно до графіку проведення оперативно-профілактичний заходів (рейдів) «Діти вулиці», «Вокзал», 5 листопада служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області, Дрогобицьким РЦСССДМ організувала та провела рейд «Діти вулиці» у селах Доброгостів та Уличне.

В рамках проведення рейду обстежено торгові точки у даних населених пунктах. Працівникам магазинів наголошено на відповідальності за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та...

В Новокропивницькій школі відбулася лекція «Як уникнути насильства»

Автор: admin1 от 30-10-2019, 15:14

В Новокропивницькій школі відбулася лекція «Як уникнути  насильства»Насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Зазвичай, найбільше страждають від насильства діти та жінки. Найпоширенішим і найбільш складним для протидії є домашнє насильство. 

29 жовтня провідний спеціаліст служби у справах дітей  Тетяною Якимець провела лекцію в Новокропивницькій СЗШ І-ІІІст. на тему: «Як уникнути  насильства». Під час проведення заходу учні   дізналися, куди звертатися, щоб захистити свої законні інтереси, де знайти потрібну інформацію, як протидіяти дискримінації та насильству на різних рівнях.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua