Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Віталій Скоропад провів робочу нараду стосовно порядку повернення дітей в заклади інституційного догляду

Автор: admin2 от 27-08-2020, 09:16

Віталій Скоропад провів робочу нараду стосовно порядку повернення дітей в заклади інституційного доглядуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586 вчора, 26 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду з керівниками та працівниками служби у справах дітей, відділ освіти, молоді та спорту, управління праці та соціального захисту населення. У нараді взяв участь керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк.

Обговорено порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей,..

Відбулося засідання комісії з придбання житла для дітей-сиріт

Автор: admin2 от 23-07-2020, 15:19

Відбулося засідання комісії з придбання житла для дітей-сирітВідбулося засідання Комісії з питань формування потреби коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на 2020 рік на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших 
форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом
дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа 
на якому розглядалось питання щодо потреби в коштах, необхідних для виплати грошової компенсації за належні для отримання житлових приміщень для дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Автор: admin2 от 21-07-2020, 16:15

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини21 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької райдержадміністрації, на розгляд якого було винесено 8 питань стосовно захисту прав та інтересів дітей. Засідання провів голова райдержадміністрації Омелян Стасула.

Розглянуто три випадки про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав. За результатами розгляду прийняте рішення про надання висновку щодо недоцільності позбавлення батька батьківських прав стосовно двох дітей та рішення про доцільність позбавлення матері та батька батьківських прав стосовно однієї дитини...

Про режим роботи служби у справах дітей РДА

Автор: admin2 от 17-03-2020, 17:07

Про режим роботи служби у справах дітей РДАНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. №215 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID – 19”, відповідно до рішення комісії з ТЕБ та НС від 16.03.2020р., у зв’язку з карантином комунікація працівників служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації з мешканцями району з 17 березня 2020 р. до закінчення карантину буде здійснюватись виключно в телефонному режимі за номером 41-03-51.

Консультації будуть надаватися:..

Про реформу системи інституційного нагляду та виховання дітей йшлося на Координаційній раді в РДА

Автор: admin2 от 13-02-2020, 15:39

Про реформу системи інституційного нагляду та виховання дітей йшлося на Координаційній раді в РДАСьогодні, 13 лютого відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей, яке провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. Начальник служби у справах дітей Ольга Солтис інформувала присутніх про пріоритетні комунікаційні напрямки впровадження та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей “ДІ. Я. ТИ” на 2020-2024 роки. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Живчин доповів про стан травматизму серед дітей району за 2019 рік. Представник служби ювенальної превенції відділу поліції інформувала про стан злочинності та правопорушень серед дітей району за 2019 рік, структуру і динаміку злочинності в порівнянні з попереднім роком.

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Автор: admin2 от 31-01-2020, 10:24

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитиниЗаступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія прийняла рішення стосовно визначення способу участі батька гр. С. у вихованні двох його дітей; про припинення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, про звільнення гр. І. від виконання обов’язків піклувальника та про призначення піклувальником дитини гр. Т.

Також було розглянуте питання про взяття під соціальний супровід сім’ї із с. Уличне...

Для пів тисячі дітей організували циркову виставу «Новорічні забави»

Автор: admin2 от 23-12-2019, 11:16

Для пів тисячі дітей організували циркову виставу «Новорічні забави»З нагоди Дня святого Миколая 500 дітей, які перебувають на обліках в службах у справах дітей Львівської області, відвідали циркову виставу «Новорічні забави».

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Глядачами вистави стали вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, діти, які перебувають під опікою та з малозабезпечених сімей...

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

Автор: admin2 от 19-12-2019, 10:31

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято МиколаяВчора у районному народному домі відбулося Свято Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Організували свято служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації та ДРЦСССМ. Цікаве святкове дійство підготували вихованці Попелівського НВК І-ІІІ ст..

З вітальним словом до діток звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник голови районної ради Володимир Стецівка.

Кожна дитина отримала подаруночок від Святого Миколая...

Профілактичний рейд «Діти вулиці» в Нагуєвичах

Автор: admin1 от 11-12-2019, 12:44

Профілактичний рейд «Діти вулиці» в Нагуєвичах10 грудня працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з працівниками Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області провели  рейд «Діти вулиці» у селі Нагуєвичі. Комісією перевірено дотримання правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами щодо неповнолітніх у торгових точках села, а також обстежено житлово-побутові умови проживання дітей з кризових сімей.

Під час проведення рейду бездоглядних, безпритульних дітей, дітей, схильних до бродяжництва, жебракування, вчинення злочинів, правопорушень, вживання спиртних напоїв, наркотичних та токсичних речовин не виявлено. 

Працівники соціальних служб провели лекцію для школярів з Лішні

Автор: admin2 от 5-12-2019, 15:12
Працівники соціальних служб провели лекцію для школярів з ЛішніУ Дрогобицькому  районі  стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що триватиме до 10 грудня. Основні завданням акції - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства.
5 грудня 2019 року працівники служби у справах дітей РДА спільно із працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та працівниками   Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області приєдналися  до інформаційної кампанії...
Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua