Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

День соціальної роботи на території Урізької сільської ради

Автор: admin1 от 10-10-2019, 12:36

День соціальної роботи на території Урізької сільської радиЗ метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування,  проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження виникнення надзвичайних ситуацій у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 9 жовтня  працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького районного центру соціальних служб дітей та молоді, Дрогобицького районного відділу Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області здійснено виїзд у села Уріж та Мокряни.

Сьогодні - Міжнародний день усиновлення

Автор: admin2 от 30-09-2019, 10:03

Сьогодні - Міжнародний день усиновленняУсиновлення — це особливе батьківство і непростий шлях до щасливої родини. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків, бо найголовніша потреба дитини-сироти — мати люблячу і турботливу сім’ю.

З кожним роком все більше сімей відкривають свої серця і двері своїх домівок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. І такі сімї заслуговують на повагу та шану оточуючих...

На Дрогобиччині проводять рейд "Урок"

Автор: admin2 от 5-09-2019, 11:42

На Дрогобиччині проводять рейд "Урок"На виконання ст. 53 Конституції України, Закону України “Про загальну середню освіту”, наказу служби у справах дітей облдержадміністрації “Про організацію проведення у 2019 році Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок” у серпні 2019 року в Дрогобицькому районі стартував Всеукраїнський рейд “Урок”.

Метою проведення рейду є надання допомоги дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей, які з вересня 2019 року не розпочали навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, запобігання їх бездоглядності і безпритульності...

Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

Автор: admin1 от 22-08-2019, 14:38

Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засіданняСьогодні, 22 серпня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької райдержадміністрації, яке провів заступник голови РДА Володимир Ханас. Комісія розглянула ряд важливих питань та прийняла відповідні рішення. Зокрема, надання висновку щодо позбавлення батьківських прав Х., мешканця с. Опарі відносно його сина, про зміну способу участі батька К., жителя с. Уличне у вихованні дочки, про встановлення опіки над  житлом і майном дітей, позбавлених батьківського піклування, про взяття під соціальний супровід сім’ї Б., мешканців села Брониця. Також комісія заслухала звіт про стан...

У Дрогобицькому районі триває профілактика бездоглядності та правопорушень серед дітей

Автор: admin1 от 14-08-2019, 15:36

У Дрогобицькому районі триває профілактика бездоглядності та правопорушень серед дітей Відповідно до графіку проведення оперативно-профілактичний заходів (рейдів) «Діти вулиці», 13 серпня працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з представниками Дрогобицького районного центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді, Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області організувала та провела рейд «Діти вулиці» у селах Брониця та Лішня.

Членами робочої групи обстежено торгові точки у даних населених пунктах. Працівникам магазинів наголошено на відповідальності за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами... 

Комісія РДА розглянула питання захисту прав дітей

Автор: admin2 от 24-07-2019, 14:49

Комісія РДА розглянула питання захисту прав дітей

 

Вчора, 23 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Комісія розглянула та дала згоду на позбавлення батьківських прав гр. М.. Прийнято рішення про взяття під соціальний супровід сім’ю із с.Нагуєвичі. Також, розглянуто три справи стосовно визначення способу участі батьків у вихованні їхніх дітей, три справи щодо встановлення опіки та призначення опікунів, інші питання у сфері захисту прав дітей.

Соціальні служби району працювали у Старому та Новому Кропивнику

Автор: admin2 от 4-07-2019, 14:59

Соціальні служби району працювали у Старому та Новому Кропивнику3 липня працівники Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації, Дрогобицьким РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та дільничним офіцером поліції СП ПП Дрогобицького ВП провели роз'яснювальну роботу в сім’ях, які опинися у складних життєвих обставинах на території Нового Кропивника та Старого Кропивника. Працівники служб також обстежили житлові умови та протипожежний стан житлових будинків цих сімей.

В районі проведено черговий профілактичний рейд «Діти вулиці»

Автор: admin1 от 12-06-2019, 15:41

В районі проведено черговий профілактичний рейд «Діти вулиці»Відповідно до графіку проведення оперативно-профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», «Вокзал», 11 червня працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації, Дрогобицького РЦСССДМ, Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області організували та провели  рейд «Діти вулиці» у селах Верхній Дорожів, Добрівляни, Новошичі, Бистриця, Воля Якубова.

Комісією обстежено торгові точки у даних населених пунктах. Працівникам магазинів наголошено на відповідальності за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та... 

Цікаво пройшов «Дитячий день» на Дрогобиччині

Автор: admin1 от 4-06-2019, 12:55

Цікаво пройшов «Дитячий день» на Дрогобиччині Традиційно, служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації, за сприянням 2 Спеціального  центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, організували та провели оглядово-навчальну екскурсію на території 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС.

Школярі Грушівської СЗШ І-ІІІ ст. та Дорожівської СЗШ І-ІІІ ст. відвідали музей групи піротехнічних засобів, оглянули експонати зброї та військової техніки ІІ світової війни та сучасності, ознайомилися з роботою кінологічної служби. Діти також прослухали пізнавальну лекцію про правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Рейдова перевірка в населених пунктах району

Автор: admin1 от 29-05-2019, 14:34

Рейдова перевірка в населених пунктах районуВідповідно до графіку проведення оперативно-профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», «Вокзал», 28 травня служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким РЦСССДМ, відділом з питань молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації організувала та провела  рейд «Діти вулиці» у селах Хатки, Рихтичі, Залужани.

Комісією обстежено торгові точки у даних населених пунктах. Працівникам магазинів наголошено на відповідальності за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua