Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » Сьогодні у Дрогобицькому районі проходять навчання з цивільного захисту

Сьогодні у Дрогобицькому районі проходять навчання з цивільного захисту

Автор: admin2 от 25-05-2016, 12:41
 (голосів: 0)

Сьогодні у Дрогобицькому районі проходять навчання з цивільного захистуНа виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 22.12.2016 №837 сьогодні у районі проходять командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області.

Під час навчань опрацьовано дії органів управління та сил цивільного захисту з запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного  характеру в екстремальних умовах мирного часу і особливого періоду та ліквідації їх наслідків. Проінспектовано діяльність відповідних служб та стан системи оповіщення населення.

Навчання відбулися під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Шутка, заступника директора департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Олександра Харчука та фахівців департаменту.Сьогодні у Дрогобицькому районі проходять навчання з цивільного захисту Під час підсумкового засідання представники ОДА відзначили в цілому належно організовану в районі роботу щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Позитивно була відзначена робота медичної служби, місцевого піздрозділу ДСНС, сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури, відділу з питань цивільного захисту, сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації та інших служб. Члени комісії дали відповідні вказівки та рекомендації для поліпшення системи цивільного захисту, оповіщення та зв'язку тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua