Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » Комісія РДА перевіряє стан роботи з питань цивільного захисту на територіях

Комісія РДА перевіряє стан роботи з питань цивільного захисту на територіях

Автор: admin2 от 13-02-2015, 10:32
 (голосів: 0)

Комісія РДА перевіряє стан роботи з питань цивільного захисту на територіях12 лютого на виконання рішень регіонального штабу цивільного захисту населення комісія на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Степаном Рудницьким провела обстеження об'єктів інфраструктури району Меденицького напрямку. Члени комісії відвідали установи освіти, культури, заклади охорони здоров'я, інші об'єкти з масовим перебуванням громадян на території місцевих рад. Перевірялася робота в умовах режиму підвищеної готовності, організація захисту об'єктів та безпечного перебування людей, залучення громадських формувань до охорони громадського порядку.

Комісія переглянула документацію сільських, селищної рад з питань цивільного захисту та надала методичні рекомендації щодо облаштування консультаційнихКомісія РДА перевіряє стан роботи з питань цивільного захисту на територіях пунктів цивільного захисту при органах місцевого самоврядування. Члени комісії проінспектували також стан захисних споруд цивільного захисту.

Водночас, було перевірено організацію мобілізаційної роботи, оповіщення населення, бронювання, наявність необхідної документації, відповідних інформаційних матеріалів для населення тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua