Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » Департамент з питань цивільного захисту ОДА застерігає мешканців області про небезпеку зимових водойм

Департамент з питань цивільного захисту ОДА застерігає мешканців області про небезпеку зимових водойм

Автор: admin1 от 10-12-2014, 14:43
 (голосів: 0)

Департамент з питань цивільного захисту ОДА застерігає мешканців області про небезпеку зимових водоймПротягом останніх тижнів на території області спостерігається зниження температури повітря, особливо в нічний час, коли температура опускається нижче 0 0С, що зумовлює утворення нестійкого льодового покрову на водоймах області. Слід пам’ятати, що на початку зими внаслідок постійного коливання температури повітря лід є дуже крихкий та нестійкий, а відтак – дуже небезпечний.
Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації звертається до мешканців області з проханням утриматись від підлідної ловлі риби, прогулянок (переходу водойм) по льоду.

Шановні дорослі! Пильнуйте за своїми дітьми! Не залишайте їх без нагляду! Забороняйте ігри на водоймах у період танення льодоставу.
Шановні краяни!

Якщо Вашою метою є зимова підлідна ловля риби, твердо засвойте наступні правила безпеки:
-  вирушати на підлідну ловлю риби поодинці вкрай небезпечно;
-  не можна виходити на лід в період льодоходу та льодоставу, у місцях скидання промислових вод, в районі джерел, швидкої течії, заростей очерету, під час та після тривалих відлиг;
-  не пробивайте поруч багато ополонок для лову риби, ополонки послаблюють льодове поле, тому відстань між ними повинна бути не менше п’яти - шести метрів;
-  не збирайтеся великими групами на одному місці;
-  не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега;
-  завжди тримайте поруч з ополонкою міцну мотузку довжиною п'ятнадцять - двадцять метрів, дошку або велику гілку, яку можна використовувати для надання допомоги потерпілому.
З А П А М ’Я Т А Й Т Е :
Життя і здоров’я Ваше та Ваших близьких перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Будьте обережні! Не нехтуйте правилами безпеки на льоду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua