Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » Комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення стосовно посилення умов карантину та притягнення до відповідальності паліїв сухої трави

Комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення стосовно посилення умов карантину та притягнення до відповідальності паліїв сухої трави

Автор: admin2 от 7-04-2020, 09:09
 (голосів: 1)

Комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення стосовно посилення умов карантину та притягнення до відповідальності паліїв сухої травиВчора, 6 квітня відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів голова райдержадміністрації Омелян Стасула.

Розглядалися питання про запобігання поширенню на території Дрогобицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та про запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах.

Щодо першого питання комісія прийняла низку рішень на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 255 від 2 квітня 2020 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211».

Для запобігання спалюванню сухої рослинності вирішено продовжити виїзди робочих груп із залученням працівників національної поліції, екологічної інспекції або громадських інспекторів, представників ДСНС.

Сільським, селищним головам - активізувати роботу адміністративних комісій з метою притягнення до відповідальності громадян, які порушують правила благоустрою (не здійснюють викошування трави, створюють несанкціоновані сміттєзвалища, спалюють суху рослинність чи її залишки).

 

Протокол комісії додається protokol-10pozachergovogo-zasdannya-kvten-2020.docx [47.44 Kb] (завантажень: 13)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua