Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » Щоб не допустити підтоплення, на Дрогобиччині регулярно контролюється рівень води в річках

Щоб не допустити підтоплення, на Дрогобиччині регулярно контролюється рівень води в річках

Автор: admin1 от 11-02-2014, 10:10
 (голосів: 0)

Щоб не допустити підтоплення, на Дрогобиччині регулярно контролюється рівень води в річках10 лютого робоча група в складі першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького, заступника начальника Дрогобицького управління водного господарства Петра Тітова та в.о. керівника відділу з питань ЦЗ, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Олега Тарбєєва обстежила русло річки Стрий на території Новокропивницької сільської ради. В цій частині річки виявлено залишки льоду, які принесло течією після випуску води з Яворівського водосховища Турківського району, про що відділ цивільного захисту райдержадміністрації не був попередньо повідомлений, але на даний момент рівень річки в межах норми.

Також було оглянуто міст через річку Рибничанку, між селами Рибник та Довге Гірське, та встановлено, що підмита права частина під’їзного насипу до моста зі сторони с. Довге-Гірське.

Дрогобицьким управління водного господарства проводиться моніторинг стану рівнів води та льодового покриву на річках району. Станом на 11 лютого рівні води в річках району в межах норми, загрози підтопленню немає.

 

Щоб не допустити підтоплення, на Дрогобиччині регулярно контролюється рівень води в річках

 

Щоб не допустити підтоплення, на Дрогобиччині регулярно контролюється рівень води в річках
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua