Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » Комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення щодо аварійного приміщення в Брониці

Комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення щодо аварійного приміщення в Брониці

Автор: admin2 от 1-02-2018, 14:37
 (голосів: 0)

Комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення щодо аварійного приміщення в БрониціВчора відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Комісія розглянула одне питання — щодо демонтажу приміщення старої школи. У засіданні взяли участь представники відділу освіти, Броницької сільської ради, школи, батьківського комітету, депутати. Питання щодо демонтажу аварійної будівлі, яка має понад 100 років і давно не використовується, обговорювалося неодноразово. Нагальний його розгляд на комісії з питань ТЕБ і НС відбувся через руйнування, яких зазнав будинок внаслідок шквального вітру (обвалилася стіна і дах). Сільський голова Григорій Демків таКомісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення щодо аварійного приміщення в Брониці директор Леся Петрінець повідомили, що аварійне приміщення, яке знаходиться неподалік дороги та нової школи, створює загрозу мешканцям і, насамперед, школярам, тому необхідно приймати рішення щодо його знесення.

За підсумками обговорення комісія прийняла рішення, доручивши відділу освіти разом із сільською радою вжити заходів безпеки для населення, терміново провести всі необхідні дії для зняття з балансу (списання) та демонтажу аварійної будівлі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua