Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » На період низьких температур пункти обігріву в районі передбачені в закладах охорони здоров'я

На період низьких температур пункти обігріву в районі передбачені в закладах охорони здоров'я

Автор: admin2 от 17-01-2018, 14:56
 (голосів: 0)

На період низьких температур пункти обігріву в районі передбачені в закладах охорони здоров'яЗа інформацією сектору з питань цивільного захисту РДА З метою організації заходів щодо запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги людям в Дрогобицькому районі на період низьких температур заплановане функціонування пунктів обігріву у закладах охорони здоров'я.

У пунктах обігріву, де відсутні ліжкомісця, буде можливість обігрітися і при необхідності отримати першу медичну допомогу.

При необхідності можуть бути розгорнуті намети, які є в наявності в 2 Спеціальному центрі швидкого реагування ДСНС України.

На період зниження температури повітря в районі передбачена робота соціальних патрулів зі складу працівників соціальних служб, медичних працівників.

Також повідомляємо, що згідно з даними соціальних служб в районі відсутні особи, які не мають постійного місця проживання.

 

punkti-obgrvu.doc [62 Kb] (завантажень: 2)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua