Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » Районна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла низку важливих рішень для належного життєзабезпечення району

Районна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла низку важливих рішень для належного життєзабезпечення району

Автор: admin2 от 21-12-2017, 15:46
 (голосів: 0)

Районна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла низку важливих рішень для належного життєзабезпечення районуСьогодні відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Першочергово, окрім запланованих питань порядку денного, було розглянуто ситуацію на дорогах району. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко звернувся до всіх присутніх керівників служб, які мають відповідну техніку, з проханням допомогти Дрогобицькому райавтодору провести прибирання та підсипку найбільш проблемних ділянок доріг, щоб забезпечити проїзд на основних напрямках.

На засіданні визначено першочергові завдання з організації безпеки мешканців, а також забезпечення належної життєдіяльності населених пунктів району під час Новорічно-Різдвяних свят. Окрім проблем дорожньої служби, йшлося про електропостачання сіл та селищ. Для недопущення аварійного відключення електрики голова райдержадміністрації доручив енергетикам разом із місцевими головами, представниками лісових господарств невідкладно провести обстеження територій та обрізку дерев поблизу ліній електропередач.

Комісія також прийняла рішення про виділення з районного матеріального резерву паливно-мастильних матеріалів місцевим підрозділам ДСНС, які беруть участь в попередженні та ліквідації надзвичайних ситуацій на автодорогах району.Районна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла низку важливих рішень для належного життєзабезпечення району Відділу поліції доручено під час сильних снігопадів або ожеледиці обмежувати рух великогабаритної техніки і скеровувати її в місця тимчасового паркування.

Дрогобицькому РТМО - організувати постійне чергування медперсоналу і готовність лікувальних закладів до прийому та надання у разі необхідності екстреної медичної допомоги населенню, постраждалому або травмованому внаслідок нещасних випадків.

Затверджено перелік працівників соціальних служб, які залучаються до роботи соціальних патрулів у разі значного пониження температури повітря.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua