Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » Рятувальники ліквідували загрозу руйнування житлового будинку

Рятувальники ліквідували загрозу руйнування житлового будинку

Автор: admin1 от 31-10-2017, 17:49
 (голосів: 0)

Рятувальники ліквідували загрозу руйнування житлового будинку30 жовтня до оперативного чергового центру надійшло повідомлення про те, що внаслідок складних погодніх умов, пов’язаних з сильними поривами вітру, в селі Летня на дах житлового будинку похилилося дерево. Внаслідок цього виникла загроза його  руйнування.

Для ліквідації даної надзвичайної події негайно було направлено особовий склад чергового рятувального відділення центру в кількості сім чоловік та дві одиниці техніки. По прибутті на місце даної події рятувальниками було здійснено оцінку обстановки, проаналізовано можливі загрози та проведено евакуацію мешканців будинку. За допомогою засобів малої механізації та автовишки рятувальники приступили до зрізки аварійного дерева.

Варто зауважити, що проведенню аварійно-рятувальних робіт перешкоджали сильні пориви вітру, що унеможливлювало повноцінно проводити зрізку дерева на висоті близько 15 метрів, тому роботи доводилося часто призупиняти.

Завдяки злагодженим та професійним діям рятувальників станом надзвичайну подію, яка загрожувала життю людей та руйнуванню житлового будинку було ліквідовано.

Рятувальники ліквідували загрозу руйнування житлового будинку

Рятувальники ліквідували загрозу руйнування житлового будинку

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua