Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » На Дрогобиччині залучатимуть додаткові ресурси для утримання доріг в зимовий період

На Дрогобиччині залучатимуть додаткові ресурси для утримання доріг в зимовий період

Автор: admin2 от 29-09-2017, 15:30
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині залучатимуть додаткові ресурси для утримання доріг в зимовий періодСьогодні комісія з питань ТЕБ та НС проаналізувала також стан підготовки господарства району до функціонування в осінньо-зимовому періоді 2017/18 року та готовності до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду.

За результатами розгляду доручено Дрогобицькому райавтодору, технічний стан якого бажає бути кращим, укласти угоди з підприємствами Дрогобиччини, які мають відповідну спецтехніку, для забезпечення належного утримання доріг взимку.

Також вирішено спільними зусиллями районної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств-інвесторів вирішувати питання забезпечення пальним дорожньої техніки.

Обговорювалася також проблема енергопостачання деяких населених пунктів району, зокрема, Вороблевич, Нижніх Гаїв, Нового Кропивника. Йшлося про випадки завищених рахунків за електроенергію приватним споживачам.

Комісія також розглянула проблему, пов'язану з аварійним станом моста між Дрогобичем та Стебником.

Протокольне рішення комісії у найкоротші терміни буде скероване виконавцям.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua