Шановні громадяни !

Автор: admin2 от 15-02-2017, 11:00
 (голосів: 0)

Шановні громадяни !Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації інформує, що сьогодні у Львівський області, зокрема на території міста Дрогобича та Дрогобицького району, будуть проводитись заходи з перевірки стану цивільного захисту.

У ході перевірки будуть відпрацьовуватись практичні дії підрозділів цивільного захисту з можливим переміщенням сил і засобів, та проводитись оповіщення населення сигналом цивільного захисту «Увага всім!» - звучанням електросирен.

Почувши електросирени увімкніть радіоточки проводової мережі, налаштуйте радіоприймачі на прийом “Першого каналу Українського радіо” на частоті 67,04 МГц та “Львівського радіо” на частоті 103,3 МГц, а телевізійні приймачі на прийом 12-го телевізійного каналу Львівського телебачення або “Першого каналу” Національної телерадіокомпанії України та прослухайте важливу інформацію.

У зв’язку з тим, що заходи з питань цивільного захисту проводяться з навчальною метою, практичні дії не відпрацьовуйте, зберігайте спокій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua