Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Цивільний захист » На Львівщині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

На Львівщині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

Автор: admin1 от 13-02-2017, 15:45
 (голосів: 0)

На Львівщині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення13 лютого у Львівській області розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення. Під час заходу буде проаналізований стан виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб у Львівській області та діяльність Головного управління ДСНС України у Львівській області. Очолив комісію Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький.
На Львівщині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населенняЧлени комісії перевірять роботу органів влади, підприємств, установ і організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет дотримання пожежної та техногенної безпеки, готовність аварійно-рятувальних служб реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій, стан інженерного, медичного, біологічного та хімічного захисту населення, систему здійснення оповіщення тощо. Комплексна перевірка триватиме з 13 по 22 лютого.
Головною метою контролю за виконанням вимог законів з питань цивільного захисту є важливість концентрації уваги на проблемних моментах та покращення стану системи цивільного захисту населення.
За результатами перевірки будуть визначені проблемні питання у регіоні та визначений рівень взаємодії між усіма екстреними службами області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua