Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Мешканцям області нагадують про небезпеку отруєння чадним газом

Автор: admin2 от 19-05-2020, 10:55

Мешканцям області нагадують про небезпеку отруєння чадним газомДепартамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА вкотре нагадує щодо необхідності суворо дотримуватись правил безпечного користування газовими приладами.

 Фахівці газового господарства надали поради, що робити, аби не допустити трагічних наслідків від отруєння чадним газом:

- при користуванні газовими приладами забезпечити доступ повітря в приміщення. В димових та вентиляційних каналах повинна бути тяга. Слід пам’ятати, що при вологій та вітряній погоді тяга в димових та вентиляційних каналах суттєво погіршується, а в окремих випадках може утворитися так звана зворотна тяга;..

Рішенням комісії ТЕБ і НС від сьогодні в області послабили карантин

Автор: admin2 от 15-05-2020, 14:11

Рішенням комісії ТЕБ і НС від сьогодні в області послабили карантинСьогодні, 15 травня під головуванням голови Львівської ОДА Максима Козицького відбулось засідання обласної комісії ТЕБ і НС в частині життя області в умовах карантину.

Рішенням комісії дозволили відновити на території області роботу непродовольчих ринків за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів.

Також  з метою забезпечення довозу медичних працівників, із резервного фонду обласного бюджету виділять додатковий фінансовий ресурс на організацію регулярних спеціальних пасажирських перевезень для забезпечення діяльності медичних закладів області...

Інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації

Автор: admin2 от 12-05-2020, 11:18

Інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністраціїШановні мешканці!

З урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на всій території України ПРОДОВЖЕНО карантин.

Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти ваше здоров'я та врятувати здоров'я та життя оточуючих.

Інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації

Автор: admin2 от 23-04-2020, 16:32

Інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністраціїШановні мешканці!

З урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на всій території України до 11 травня 2020 року ПРОДОВЖЕНО карантин.

Просимо всіх дотримуватись умов загальнонаціонального карантинубез гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей...

У районі діє гаряча лінія з питань розміщення на обсервацію осіб, які прибувають з-за кордону

Автор: admin2 от 15-04-2020, 14:49

У районі діє гаряча лінія з питань розміщення на обсервацію осіб, які прибувають з-за кордонуПовідомляємо, що відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації внаслідок розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 у Дрогобицькому районі працює гаряча телефонна лінія для консультування громадян з питань розміщення до обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону.

Телефон гарячої лінії (244) 3-34-48.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua