Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості інформує про навчання за професією «візажист»

Автор: admin2 от 18-11-2020, 13:52

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості інформує про навчання за професією «візажист»Візажист фахівець, який створює певний образ особи людини за допомогою засобів макіяжу. Візажиста часто називають «художником по обличчю», від французького слова «visage»- «особа, образ, вид» або «make-up artist» , що означає «художник по косметиці».Це яскрава і цікава професія, яка дає можливість творити...

Орієнтація на службу у ЗСУ

Автор: admin2 от 11-11-2020, 10:12

Орієнтація на службу у ЗСУУ Дрогобицькому МРЦЗ 10.11.2020р. відбувся семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України. Під час зустрічі представники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 24 окремої механізованої бригади та Дрогобицько-Бориславського об’єднаного військового комісаріату ознайомили учасників заходу з умовами прийняття на військову службу за контрактом, вимогами, пільгами та актуальними вакансіями для військовослужбовців, а це комадири відділення, навідники, обчислювачі, механіки, водії, гранатометники,..

Семінар в центрі зайнятості.

Автор: admin2 от 6-11-2020, 14:08

Семінар в центрі зайнятості.05.11.2020р у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Мета заходу: ознайомити учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагам легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці. На семінарі розглядалися такі питання: основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи до їх отримання, електронні сервіси державної служби зайнятості, переваги легальної зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні на роботу,..

Коли резюме вже написане

Автор: admin2 от 4-11-2020, 09:09

Коли резюме вже написанеНа завершення перевірте ваше резюме за такими позиціями:

 • попросіть кого-небудь, хто добре володіє мовою, якою написане резюме, перевірити його;

 • в описі роботи, на якій ви зайняті зараз, використовуйте дієслова в теперішньому часі, наприклад «працюю», «проектую»;

 • відповідно під час опису попередніх місць роботи використовуйте дієслова в минулому часі;

 • будьте послідовні: якщо ви один раз використовували скорочення, використовуйте його у всьому резюме (але краще зазначати всі найменування повністю);..

Як правильно скласти резюме

Автор: admin2 от 23-10-2020, 11:39

Як правильно скласти резюмеВід того як буде складений цей документ, залежить не лише ваша кар'єра, а можливо, і все ваше подальше життя. Тож пропонуємо вам дізнатися, яким має бути резюме.

Яким би чином ви не шукали роботу – через знайомих, за допомогою газет або Інтернету, настане момент, коли вас попросять показати (або надіслати) своє резюме. Сьогодні для всіх очевидно, що без грамотно складеного резюме пошук роботи буде малорезультативним...

Семінари в центрі зайнятості

Автор: admin2 от 23-10-2020, 11:38

Семінари в центрі зайнятості19 та 21 жовтня 2020 року у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбулись семінари на тему : «Підготовка резюме» та «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Мета цих заходів - формування навичок написання резюме і ефективного його використання при пошуку роботи та оволодіння навичками підготовки до співбесіди, онлайн співбесіди та прийомами самопрезентації. Шукачі роботи отримали багато корисної інформації для того, щоб ефективно здійснювати свій пошук роботи, зокрема грамотно складати резюме та правильно поводити себе на співбесіді з роботодавцем.

Щодо підготовки проєктних менеджерів

Автор: admin2 от 22-10-2020, 09:48

Щодо підготовки проєктних менеджерівУ рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного Державним центром зайнятості з Державною установою «Фонд енергоефективності», відбулося навчання педагогічних працівників центрів професійно-технічної освіти ДСЗ за програмою «Супроводження проєктів для участі у Програмі «Енергодім», які залучатимуться до навчання проектних менеджерів на базі ЦПТО ДСЗ.

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» передбачає можливість отримання обєднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) грантових коштів для проведення енергомодернізації багатоквартирних будинків,..

Семінар на тему : «Підготовка резюме».

Автор: admin2 от 8-10-2020, 11:38

Семінар на тему : «Підготовка резюме».5 жовтня 2020р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему : «Підготовка резюме». Мета заходу: формування навичок написання резюме і ефективного його використання при пошуку роботи. На семінарі розглядалися такі питання : структура та види резюме, основні вимоги щодо написання резюме, використання резюме у процесі пошуку роботи, коригування резюме під конкретну вакансію, супровідний лист та відеорезюме, як засіб персоналізованого маркетингу.

Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Автор: admin2 от 6-10-2020, 15:31

Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості05.10.2020р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Метою заходу було ознайомити учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагам легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці. На семінарі розглядалися такі питання: основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи до їх отримання, електронні сервіси державної служби зайнятості, переваги легальної зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні на роботу,..

Нарада у центрі зайнятості

Автор: admin2 от 6-10-2020, 14:55

Нарада у центрі зайнятості У Дрогобицькому МРЦЗ у п’ятницю 2 жовтня відбулась підсумкова нарада з фахівцями центру зайнятості на якій було розглянуто роботу центру зайнятості за 9 місяців 2020 року та вересень місяць. Директор Волошин Богдан Васильович детально провів аналіз професійно-кваліфікаційного складу безробітних та вакансій, відвідування роботодавців, збору вакансій, зокрема з інших джерел, проаналізовану кожну неукомплектовану вакансію та вжиття заходів щодо їх укомплектування. Також проаналізовано відвідування сторінок Фейсбук та Рекрутинг - робота Дрогобич,..

Щоб не потрапити в тенета торгівців людьми

Автор: admin2 от 6-10-2020, 14:52

 Щоб  не потрапити в тенета торгівців людьми 02.10.2020 р у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» за участю фахівців Благодійного Фонду «Карітас» та безробітних котрі перебувають у пошуку роботи. На даному заході розглядалися питання :

 • Поняття трудової міграції її види та причини;

 • Як людина потрапляє в тенета торгівців людьми?;..

Семінари в центрі зайнятості

Автор: admin2 от 2-10-2020, 14:44

Семінари в центрі зайнятості28 та 30 вересня 2020року у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбулись семінари на тему : «Підготовка резюме» та «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Мета заходів : формування навичок написання резюме і ефективного його використання при пошуку роботи та оволодіння навичками підготовки до співбесіди, онлайн співбесіди та прийомами самопрезентації. Шукачі роботи змогли отримати багато корисної інформації для того, щоб ефективно здійснювати свій пошук роботи, зокрема грамотно виповнювати резюме та проходити співбесіду з потенційним роботодавцем.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua