Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

До відома клієнтів державної служби зайнятості

Автор: admin2 от 31-03-2020, 12:48

До відома клієнтів державної служби зайнятостіНезважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

❗Ми запроваджуємо на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів нашим центром зайнятості:

📌прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку...

У центрах зайнятості Львівщини вжиті протиепідемічні заходи

Автор: admin2 от 16-03-2020, 17:28

У центрах зайнятості Львівщини вжиті протиепідемічні заходиДля запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 Львівська обласна служба зайнятості запровадила запобіжні дії: з 12 березня до 3 квітня скасовані всі масові та групові заходи, заплановані для населення та працедавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.

Установлені обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості з метою пошуку роботи: у період карантину клієнти відвідуватимуть службу зайнятості не частіше одного разу на 30 календарних днів...

Виїзний захід у Меденицькій ОТГ

Автор: admin2 от 20-02-2020, 16:30

Виїзний захід у Меденицькій ОТГ20.02.2020 року у Меденицькій селищній раді пройшов черговий виїзний захід Дрогобицького МРЦЗ. Фахівці центру зайнятості надавали інформаційно-консультаційні послуги жителям ОТГ, в т.ч. щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних, та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, ознайомлювали з послугами служби зайнятості, послугами з професійного навчання та можливостями отримання ваучера, послугами з професійної орієнтації, в т.ч із застосуванням психодіагностичного тестування, надавали інформацію про стан ринку праці, актуальні вакансії та допомагали у пошуку роботи, а також інформували про переваги легальної зайнятості, можливості електронного кабінету, освітнього порталу ДСЗ.

Презентація роботодавців у центрі зайнятості

Автор: admin2 от 14-02-2020, 14:15

Презентація роботодавців у центрі зайнятостіУ Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості систематично проводяться презентації роботодавця. Цього разу до уваги шукачів роботи було представлено Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» та Унятицьку сільську раду, які мають потребу в бухгалтерах.

Під час заходу керівники підприємств провели презентацію своїх організацій, розповіли про умови праці, вимоги до працівників, рівень заробітної плати, забезпечення соціальних гарантій роботодавцем.

Учасниками заходу стали близько 26 шукачів роботи, які отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання...

Служба за контрактом в Національній Гвардії України

Автор: admin2 от 5-02-2020, 16:28

Служба за контрактом в Національній Гвардії УкраїниНаціональною гвардією України проводиться прийом на військову службу за контрактом. Для клієнтів котрі звернулися у пошуку роботи, фахівцями Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості було проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників Національної Гвардії України: інструктора Західного відділення комплектування Н.Крутенчук, старшого інспектора З.Босої, котрі презентували учасникам заходу переваги та перспективи служби у військовому резерві, можливості працевлаштування,..

Робоча зустріч з роботодавцями

Автор: admin2 от 31-01-2020, 15:36

Робоча зустріч з роботодавцями31 січня 2020 року відбулася робоча зустріч директора Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдана Васильовича Волошина з генеральним директором ТОВ «Універсальна бурильна техніка» Ченським Олександром Андрійовичем та представником заводу Юзефівим Богданом Романовичем.

Під час зустрічі керівники обговорили питання, які часто виникають у роботодавців, поточні та перспективні потреби товариства, про труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості ..

Семінари в центрі зайнятості

Автор: admin2 от 31-01-2020, 11:09

Семінари в центрі зайнятостіНа виконання доручення про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості проведені «інформаційні семінари із загальних питань зайнятості», в яких висвітлювались переваги задекларованої праці і соціального захисту та наголошувалось на недопустимості нелегальних трудових відносин.

Учасники семінарів отримали відповідні інформаційні буклети з роз’ясненнями Державної служби з питань праці.

Л.Кушнір, провідний фахівець Дрогобицького МРЦЗ

З зарплатою в конверті – без впевненості в майбутньому

Автор: admin2 от 30-01-2020, 17:01

З зарплатою в конверті – без впевненості в майбутньомуЗ метою донесення до населення негативних наслідків зарплати в «конвертах» фахівцями Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості 30.01.2020 р. проведено виїзну акцію щодо легальної  зайнятості населення. Захід проходив за участю соціальних партнерів :фахівців сектору з питань праці Дрогобицької міської ради та фахівців Дрогобицького сервісного центру головного управління пенсійного фонду України. До відома населення доносилась інформація, яку повинен знати кожен, адже погоджуючись на, так звану «чорну зарплату» людина автоматично позбавляє себе всіх прав і свідомо наражає себе на небезпеку, тому потрібно обирати відповідальних працедавців...

Професійне навчання – запорука успішного працевлаштування

Автор: admin2 от 27-01-2020, 15:04

Професійне навчання – запорука успішного працевлаштуванняУ січні цього року 9 осіб з числа безробітних Дрогобицького МРЦЗ пройшли професійний вишкіл за професією «продавець продовольчих товарів». Навчання тривало 5 місяців, під час якого викладачі, методисти Львівського ЦПТО ДСЗ допомогли майбутнім продавцям отримати відповідні знання з товарознавства та удосконалення стандартизації продовольчих товарів, форм і методів реалізації товару, покращити знання з бухгалтерського обліку, грошових коштів у магазині. Курсанти також мали можливість опанувати секрети професії разом із застосуванням сучасної торговельної техніки.

Отримавши посвідчення про здобуття фаху, випускники висловили щиру вдячність викладацькому складу за відмінну організацію та цікавий навчальний процес...

Захід у Дрогобицькій ВПК №40

Автор: admin2 от 24-01-2020, 14:22

Захід у Дрогобицькій ВПК №4023.01.2020 року у Дрогобицькій виправній колонії № 40 відбувся День відкритих дверей, на якому представники Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, пенсійного фонду, кримінально-виконавчої інспекції МП та РП УДТПТСУ у Львівській області, Дрогобицького відділення бюро правової допомоги надавали особам, котрі перебувають у місцях позбавлення волі, консультації та відповіді на запитання щодо пенсійного забезпечення, соціального захисту та професійної адаптації. Учасники заходу були проінформовані про можливості та послуги соціальних служб, стан ринку праці, права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, соціальний захист.

Семінар для клієнтів служби зайнятості

Автор: admin2 от 23-01-2020, 12:41

Семінар для клієнтів служби зайнятостіУ Дрогобицькому МРЦЗ відбувся захід за участю заступника начальника відділу Дрогобицького бюро правової допомоги Петра Габрівського, який провів інформаційно-роз’яснювальну роботу для клієнтів центру зайнятості щодо послуг бюро, а також висвітлив тему: «Торгівля людьми: що необхідно знати та як себе захистити». Потенційні шукачі роботи ознайомились з характерними ознаками та формами торгівлі людьми, дізналися про те, яким чином вербують людей та як потурбуватись про власну безпеку...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua