Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Захід у Дрогобицькій ВПК №40

Автор: admin2 от Учора, 14:22

Захід у Дрогобицькій ВПК №4023.01.2020 року у Дрогобицькій виправній колонії № 40 відбувся День відкритих дверей, на якому представники Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, пенсійного фонду, кримінально-виконавчої інспекції МП та РП УДТПТСУ у Львівській області, Дрогобицького відділення бюро правової допомоги надавали особам, котрі перебувають у місцях позбавлення волі, консультації та відповіді на запитання щодо пенсійного забезпечення, соціального захисту та професійної адаптації. Учасники заходу були проінформовані про можливості та послуги соціальних служб, стан ринку праці, права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, соціальний захист.

Семінар для клієнтів служби зайнятості

Автор: admin2 от 23-01-2020, 12:41

Семінар для клієнтів служби зайнятостіУ Дрогобицькому МРЦЗ відбувся захід за участю заступника начальника відділу Дрогобицького бюро правової допомоги Петра Габрівського, який провів інформаційно-роз’яснювальну роботу для клієнтів центру зайнятості щодо послуг бюро, а також висвітлив тему: «Торгівля людьми: що необхідно знати та як себе захистити». Потенційні шукачі роботи ознайомились з характерними ознаками та формами торгівлі людьми, дізналися про те, яким чином вербують людей та як потурбуватись про власну безпеку...

Оголошення

Автор: admin2 от 22-01-2020, 12:36

Згідно Порядку видачі ваучерів, для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 із змінами в Перелік професій, спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер, включені:

  • Водій тролейбуса;

  • Електрогазозварник;

  • Тракторист-машиніст с/г виробництва.

Навчання за вказаними професіями відбувається відповідно до графіку організації профнавчання у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Заходи у Меденицькій ОТГ

Автор: admin2 от 17-01-2020, 11:31

Заходи у Меденицькій ОТГЩомісяця у Меденицькій селищній раді проходять виїзні заходи за участю фахівців Дрогобицького МРЦЗ, котрі надають консультації жителям ОТГ з питань законодавства про працю, зайнятість, соціального страхування на випадок безробіття. Спеціалісти центру зайнятості ознайомлюють присутніх з послугами, які надає центр зайнятості, станом ринку праці, актуальними вакансіями, надають консультації з професійної орієнтації, розглядають такі питання як легальна зайнятість, електронний кабінет, можливість отримання ваучера, можливості освітнього порталу Державної служби зайнятості, тощо, а також інформують роботодавців про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані у центрі зайнятості та збирають інформацію про потребу у кадрах.

Засідання звітно-виборних профспілкових зборів

Автор: admin2 от 14-01-2020, 13:11

Засідання звітно-виборних профспілкових зборівУ Дрогобицькому ДМРЦЗ відбулось засідання звітно-виборних профспілкових зборів первинної профспілкової організації Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, під час яких голова первинної профспілкової організації Іванна Кушнір прозвітувала про роботу профспілкового комітету за період з 2015 по 2019 роки, а також пройшли вибори голови первинної профспілкової організації працівників Дрогобицького ДМРЦЗ та профспілкового комітету. Звіт голови про роботу профспілкового комітету визнано задовільним, тому працівники одноголосно обрали профспілковий комітет в складі 3 осіб: Кушнір Іванна Федорівна – голова профспілки, Бейба Галина Ярославівна – заступник голови профспілки та Галюлько Катерина Ярославівна – скарбник.

Про хід виконання заходів Програми зайнятості населення Дрогобицького району на 2018-2020 роки упродовж 12 місяців 2019 року Дрогобицьким МРЦЗ

Автор: admin2 от 14-01-2020, 12:39

Чисельність мешканців району, котрі звернулися у Дрогобицький МРЦЗ впродовж січня - грудня 2019 року становила 1640 осіб, що на 488 осіб менше ніж у відповідному періоді 2018 року.

Чисельність незайнятого населення з числа мешканців району, котрим надавалися соціальні послуги за звітний період становила 1799 осіб, що на 555 осіб менше ніж у відповідному періоді 2018 року...

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Автор: admin2 от 9-01-2020, 11:10
Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).   
«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», – коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон. 
Новий сервіс дозволить:
– розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;..

Щоб безпечно подорожувати

Автор: admin2 от 17-12-2019, 12:11

Щоб безпечно подорожуватиДля підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування 13.12.2019р у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції ,торгівлі людьми та експлуатація дитячої праці» за участю безробітних котрі перебувають у пошуку роботи. На даному заході розглядалися питання :

  • Поняття трудової міграції її види та причини;..

Стратегію працевлаштування слід формувати ще до звільнення

Автор: admin2 от 11-12-2019, 09:48

Стратегію працевлаштування слід формувати ще до звільненняНа цьому твердженні наголошували посадовці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, котрі днями черговий раз зустрілися з працівниками Дрогобицької РДА, попередженими про вивільнення. Під час заходу заступник директора МРЦЗ Галина Петречко стисло охарактеризувала ситуацію на локальному ринку праці, довела до уваги присутніх потреби місцевих працедавців у робочій силі та вимоги до претендентів.

Вона наголосила, що центр зайнятості під час надання соціальних послуг забезпечить індивідуальний підхід кожній особі, враховуючи її професійний досвід, здібності, можливості та потреби ринку праці...

Триває профорієнтаційна робота з учнівською молоддю

Автор: admin1 от 9-12-2019, 11:55

Триває профорієнтаційна робота з учнівською молоддю Нещодавно фахівцями Дрогобицького МРЦЗ для учнівської молоді  Рихтицької СЗОШ І-ІІІ ст. проведено професіографічну екскурсію на підприємстві ВП «Ремонтне вагонне депо Дрогобич» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Роботу даного підприємства презентували інженер з охорони праці Василь Тарнавський, старший майстер вагонного депо Анатолій Гребенюк та начальник відділу кадрів Анна Вовк.

Учні мали змогу дізнатись про професії, які задіяні на підприємстві, ознайомитись з видами робіт, вакансіями, можливостями профнавчання та перспективами працевлаштування.

Тренінг до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Автор: admin2 от 5-12-2019, 15:15

Тренінг до Міжнародного дня людей з інвалідністю02.12.2019р у Дрогобицькому МРЦЗ відбувся тренінг на тему: «Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами ». Метою тренінгу було надання психологічної підтримки особам з інвалідністю.

На заході доцент кафедри практичної психології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Галина Лялюк розглянула такі питання: соціально-психологічні особливості процесу адаптації осіб з інвалідністю, фактори, які впливають на процес адаптації, працевлаштування, формування активної життєвої позиції. Також було наголошено на те, що приступаючи до пошуку роботи, кожна людина мріє про хороше робоче місце, високу оплату, дружній колектив і т.д. Але сама по собі мрія не дасть результату якщо її не підкріпити діями, рішучістю, власними можливостями...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua