Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Семінар для роботодавців

Автор: admin2 от 21-06-2019, 12:19

Семінар для роботодавцівУ четвер, 20 червня 2019року, у приміщенні Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення за участю державного інспектора праці головного Управління держпраці у Львській області – Лизана Мирона ОлексійовичаПід час семінару обговорено питання важливості подолання незадекларованої  праці та дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, висвітлено питання про отримання заробітної плати в «конвертах» – це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівників, зокрема:..

Спільними зусиллями – на допомогу молоді

Автор: admin2 от 20-06-2019, 11:03

Спільними зусиллями – на допомогу молоді18 червня в Дрогобицькому МРЦЗ відбувся круглий стіл з представниками відділів освіти, відділу сім'ї, молоді та спорту, відділів культури м. Дрогобича та Дрогобицького району. Метою заходу було надання методичних рекомендацій та налагодження співпраці у напрямку системної поетапної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю. Під час зустрічі обговорено низку важливих питань, які стосуються спільної роботи з орієнтації молоді на правильний вибір професії під час навчального процесу та відпочинку у літніх таборах, щоб спільними зусиллями максимально допомогти школярам обрати свій професійний шлях та визначитись у різноманітті професій...

День Учасника АТО в Дрогобицькому МРЦЗ

Автор: admin1 от 14-06-2019, 15:45

День Учасника АТО в Дрогобицькому МРЦЗ14 червня в Дрогобицькому МРЦЗ пройшов День учасника АТО, під час якого безробітні учасники АТО взяли участь у тренінгу на тему: "Відновлення власних ресурсів для успішної самореалізації в умовах мирного життя". Мета тренінгу – надання психологічної підтримки учасникам АТО. Захід проводила тренер, психолог центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДДПУ ім. І.Франка Тетяна Гера, котра ознайомила присутніх із засобами відновлення ресурсів життєздатності особистості що переживає наслідки травматичних подій. Під час заходу було визначено способи поліпшення самосприйняття та забезпечення продуктивної самореалізації...

Доступні мобільні додатки «Центр профорієнтації»

Автор: admin1 от 11-06-2019, 12:39

Доступні мобільні додатки «Центр профорієнтації»Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості інформує щодо можливості отримання послуг через дистанційну форму – «Центр профорієнтації».

Це мобільний додаток, який можна безкоштовно встановити через Gооglе Рlау (6,31 Мб).

Додаток зручний у користуванні, містить 4 підрозділи: «Пізнай себе», «Світ професій», «Куди піти вчитися», а також передбачає у випадку виникнення запитань можливість відразу записатися на відвідування до профконсультанта за допомогою електронної черги. Посилання: https://play.google.com/store/apps/details…

Графік організації профнавчання безробітних

Автор: admin1 от 5-06-2019, 14:22

Графік  організації  профнавчання  безробітних

 

Графік  організації   у  червні - липні 2019  року на базі учбових закладів міста Львова та Львівського ЦПТО: 

 kopya-grafk-cherven-lipen-2019.doc [196 Kb] (завантажень: 2)

Представники Дрогобицького бюро правової допомоги розповіли про електронний цифровий підпис

Автор: admin1 от 22-05-2019, 17:18

Представники Дрогобицького бюро правової допомоги розповіли про електронний цифровий підписУ Дрогобицькому МРЦЗ відбувся захід за участю заступника начальника відділу  «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Петра Габрівського котрий провів інформаційно-роз’яснювальну роботу для клієнтів центру зайнятості щодо поняття електронного цифрового підпису (ЕЦП), для чого він потрібен і як його отримати. ЕЦП дозволяє фізичним та юридичним особам обмінюватися електронними документами. Тобто економить час та ресурси, витрачені на документообіг як всередині організації, так і з контрагентами. Адже більше немає потреби друкувати документи та передавати їх особисто або ж поштою.

«Ярмарок кар’єри 2019» у Дрогобичі

Автор: admin1 от 17-05-2019, 09:30

«Ярмарок кар’єри 2019» у Дрогобичі  16 травня в Дрогобицькому народному домі ім. І.Франка відбувся  «Ярмарок кар’єри - 2019», який проводився Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості за підтримки Львівського обласного центру зайнятості та Дрогобицької міської ради.

Метою заходу було сприяння   молоді  у працевлаштуванні та побудові кар'єри  шляхом ознайомлення з  підприємствами, установами, організаціями, які мають потребу в кадрах  та навчання   на платформах: "Від бізнес - ідеї  до власної справи" та "Техніка пошуку роботи: написання резюме, співбесіда з роботодавцем".

Компенсація справа вигідна

Автор: admin1 от 16-05-2019, 11:01

Компенсація справа вигіднаРоботодавці, які працевлаштували на нові робочі місця громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та яким надано статус безробітного мають право на компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Право на компенсацію також мають роботодавці, які є суб’єктами малого підприємництва та які працевлаштували безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. (посилання на постанову: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/347-2013-п )

День відкритих дверей у центрі зайнятості

Автор: admin2 от 11-05-2019, 11:42

День відкритих дверей у центрі зайнятості8 травня у Дрогобицькому МРЦЗ проведено День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді Дитячого парламенту міста Дрогобича. На початку  заходу заступник  начальника відділу активної підтримки  розповіла школярам про те, як служба зайнятості допомагає громадянам у пошуку роботи, ознайомила з роботою центру зайнятості, важливістю  та проблемою професійного самовизначення.  Діти змогли дізнатись про те, яку профорієнтаційну роботу проводять фахівці служби зайнятості, зокрема з учнівською молоддю...

Запрошуємо на «Ярмарок кар’єри – 2019»

Автор: admin1 от 6-05-2019, 15:28

Запрошуємо на «Ярмарок кар’єри – 2019»16 травня о 12.00 год. у приміщенні Дрогобицького  Народного дому ім. І.Франка відбудеться Ярмарок кар’єри - 2019.

Мета заходу : сприяння   молоді  у працевлаштуванні та побудові кар'єри  шляхом ознайомлення з  підприємствами, установами, організаціями, які мають потребу в кадрах ;  навчання   на платформах: Платформа 1 - "Від бізнес - ідеї  до власної справи" та  Платформа 2 - "Техніка пошуку роботи : написання резюме, співбесіда з роботодавцем".

Тренінг для осіб з інвалідністю

Автор: admin1 от 23-04-2019, 09:21

Тренінг для осіб з інвалідністю22 квітня у Дрогобицькому МРЦЗ  відбувся тренінг на тему: «Адаптація людей з особливими потребами в сучасних умовах». Метою тренінгу було надання психологічної підтримки особам з інвалідністю.

Під час заходу доцент, завідувач кафедри практичної психології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Валентина Стець розглянула такі питання: соціально-психологічні особливості процесу адаптації осіб з інвалідністю, фактори, які впливають на процес адаптації, навички формування активної життєвої позиції. Тренер наголосила, що важливо вміти знаходити внутрішній потенціал та формувати поведінку відповідно до своїх... 

Незадекларована праця

Автор: admin2 от 19-04-2019, 15:30

Незадекларована праця18.04.2019 року в ВНЗ Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі відбувся профорієнтаційний захід на тему «Незадекларована праця». На початку заходу  виступили викладачі коледжу де закцентували  увагу студентів на охороні праці та понятті незадекларованої праці. Далі начальник відділу активної підтримки Світлана Шараневич ознайомила присутніх послугами служби зайнятості, станом ринку праці та проблемними питаннями працевлаштування. Особливу увагу вона зосередила на незадекларованій праці : «Працюватимеш нелегально - не матимеш трудових прав, будеш позбавлений гідних соціальних гарантій, не матимеш можливості захистити свої права у разі конфлікту з роботодавцем і відмови в оплаті праці, тощо.», та ризиках працевлаштування за кордоном...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua