Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація для учасників АТО » Визначено санаторії, які здійснюють санаторно-курортне лікування учасників АТО

Визначено санаторії, які здійснюють санаторно-курортне лікування учасників АТО

Автор: admin2 от 30-03-2016, 16:24
 (голосів: 0)

Визначено санаторії, які здійснюють санаторно-курортне лікування учасників АТОЯк повідомили в департаменті соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, питання санаторно-курортного лікування, соціально-професійної адаптації та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції обговорили на селекторній нараді  з Міністерством соціальної політики України та Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Відповідно, на нараді повідомили, що 22 та 25 березня проведено тендери на закупівлю путівок для санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації. Учасники АТО зможуть пройти санаторно-курортне лікування у 10 санаторіях.

"Для того, щоб отримати послуги зі санаторно-курортного лікування,  учасникові АТО необхідно звернутись в орган соціального захисту за місцем реєстрації з комплектом документів,  - розповів директор департаменту Василь Мартиняк. - Зокрема, потрібно подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення".

За словами Василя Мартиняка, на нараді також було розглянуто питання стосовно виконання заходів з соціально-професійної адаптації учасників антитерористичної операції. Відтак Львівська область у 2016 році отримала 2 млн гривень на перекваліфікацію учасників антитерористичної операції з подальшим працевлаштуванням.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua