Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Віталій Скоропад провів нараду з земельних питань

Автор: admin2 от 25-11-2020, 09:14

Віталій Скоропад провів нараду з земельних питаньВчора, 24 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду щодо розгляду скарги з земельних питань на території Опаківської сільської ради.

Йшлося про відповідність містобудівним нормам розташування сільського кладовища та порушення санітарно-захисної зони після його ймовірного розширення.

За участю Опаківського сільського голови Ганни Шагур, представників Держпродспоживлсужби, відділу містобудування та архітектури та відділу економіки та АПР райдержадміністрації було розглянуто містобудівну документацію населеного пункту...

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

Автор: admin2 от 7-02-2020, 15:00

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної радиСьогодні відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації. Рада розглянула детальний план території земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0.8399 га під будівництво плівкових гноєсховищ закритого типу, яка знаходиться на території Броницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області, за межами населеного пункту.

Враховуючи відсутність зауважень, після тривалого обговорення детальний план території рекомендовано на затвердження Дрогобицькою районною державною адміністрацією.

Оголошення

Автор: admin2 от 3-02-2020, 12:20

Оголошення07.02.2020 о 11.00 в малій сесійній залі планується засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Дрогобицької РДА.

Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Дрогобицької РДА регулюється ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та положення про містобудівну раду відповідно до розпорядження Дрогобицької РДА від 19.08.2019 №289.

Порядок денний засідання №1 архітектурно-містобудівної ради 07.02.2020 року:..

Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради

Автор: admin2 от 16-12-2019, 11:38

Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної радиУ вівторок, 24 грудня об 11.00 в малій сесійній залі відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Дрогобицької райдержадміністрації, порядок проведення якого регулюється ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та положення про містобудівну раду відповідно до розпорядження Дрогобицької РДА від 19.08.2019 №289.

Порядок денний засідання №2 архітектурно-містобудівної ради 24.12.2019...

Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради

Автор: admin1 от 28-10-2019, 12:54

Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради31 жовтня о 12.00 в малій сесійній залі Дрогобицької районної ради відбудеться засідання при відділі містобудування та архітектури Дрогобицької райдержадміністрації. Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Дрогобицької РДА регулюється Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та положення про містобудівну раду відповідно до розпорядження Дрогобицької РДА від 19.08.2019 №289. Порядок денний засідання архітектурно-містобудівної ради...

Порядок виділення земельної частки в буклеті «Моя земля – моя власність

Автор: admin1 от 13-06-2019, 16:14

Порядок виділення земельної частки в буклеті «Моя земля – моя власністьДепартамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації розробив буклет  «Моя земля – моя власність», в якому громадянам покроково роз’яснюється порядок виділення земельної частки (паю) та реєстрація права власності на земельну ділянку.

Також в ньому наголошується, що якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.

На Львівщині триває паспортизація об’єктів культурної спадщини

Автор: admin1 от 20-11-2018, 10:00

На Львівщині триває паспортизація об’єктів культурної спадщиниНа Львівщині триває паспортизація об’єктів культурної спадщини. Відтак, вже 914 об’єктів культурної спадщини, що містяться на території Львівської області, паспортизували. За 10 місяців цього року вдалось охопити 65% усіх пам’яток.

«Процес паспортизації завершили у семи районах Львівщини. Триває робота із паспортизацією пам’яток ще у шести районах. Всі ці роботи плануємо завершити до кінця цього року», - розповіла директор департаменту розвитку містобудування та архітектури Оксана Ткачук.

На Львівщині паспортизували понад 850 об’єктів культурної спадщини

Автор: admin1 от 31-07-2018, 09:18

На Львівщині паспортизували понад 850 об’єктів культурної спадщиниНа Львівщині продовжують паспортизовувати пам'ятки архітектури. Відтак, станом на сьогодні з 1716 об'єктів культурної спадщини архітектури Львівщини паспортизували 862, що становить 50,2 %.
Як повідомили у департаменті архітектури та містобудування Львівської ОДА, серед лідерів у паспортизації об’єктів культурної спадщини – Стрийський район, міста Моршин, Червоноград та Трускавець.
Зазначимо, паспортизацію пам’яток проводять у межах програми “Охорона та збереження культурної спадщини”.

Містобудівна рада рекомендувала до затвердження проект генплану сіл Рихтичі та Хатки

Автор: admin1 от 13-07-2018, 15:25

Містобудівна рада рекомендувала до затвердження проект генплану сіл Рихтичі та ХаткиСьогодні, 13 липня в малому залі районної ради відбулося засідання містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Дрогобицької райдержадміністрації, на якій розглядався проект генерального плану сіл Рихтичі та Хатки. Представники розробника – ТзОВ проектне об’єднання «УкрЗахідУрбанізація» презентували членам містобудівної ради перспективний план розвитку вищеназваних населених пунктів з урахуванням державних, громадських, приватних інтересів та діючих стандартів. Містобудівна рада заслухала всіх учасників засідання та визнала, що зауважень до даного генерального плану немає та рекомендувала...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua