Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Анонси » Запрошуємо на урочистості з нагоди 77-ої річниці створення УПА та Дня захисника України

Запрошуємо на урочистості з нагоди 77-ої річниці створення УПА та Дня захисника України

Автор: admin1 от 10-10-2019, 18:00
 (голосів: 0)

Запрошуємо на урочистості з нагоди 77-ої річниці створення УПА та Дня захисника УкраїниДрогобицька районна державна адміністрація запрошує на урочистості та святковий концерт з нагоди 77-ої річниці створення УПА та Дня захисника України, що відбудуться в п’ятницю, 11 жовтня в приміщенні районного народного дому (вул. 22 Січня, 28). На території народного дому всі бажаючі зможуть скуштувати смачний куліш, який приготують найкращі кухарі Другого спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який дислокується в Дрогобичі. 

Довідково:

Як відомо, в українській традиції Покрова тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів: згідно літописів князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а 14 жовтня одним з найважливіших днів для козаків – тоді вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана. У 20 столітті козацькі традиції наслідували борці за незалежність України – Армія Української Народної Республіки та Українська повстанська армія. Саме тому днем офіційного створення УПА було обрано свято Покрови.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua