Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Анонси » Стратегічне планування у впровадженні реформ в об’єднаних громадах

Стратегічне планування у впровадженні реформ в об’єднаних громадах

Автор: admin2 от 29-07-2019, 09:34
 (голосів: 0)

Стратегічне планування у впровадженні реформ в об’єднаних громадахУ вівторок, 30 липняу готелі «Жорж» (м. Львів, пл. Міцкевича, 1) відбудеться обговорення на тему: «Стратегічне планування у впровадженні реформ в об’єднаних громадах».

До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Львівщини, депутати, громадські активісти, представники засобів масової інформації.

Початок заходу о 10:00 год, реєстрація із 9:30 год.

У межах заходу будуть обговорені такі питання:

  • Чи потрібне стратегічне планування у сфері впровадження реформ в ОТГ, у тому числі у сферах освіти, охорони здоров’я, культури та інших сферах? Чи достатньо поточного, річного планування?
  • Які питання змушені вирішувати ОТГ в рамках реформи децентралізації у сфері освіти?
  • Чи потрібна стратегія у сфері охорони здоров’я громаді та закладу первинної медичної допомоги? Яким новим вимогам має відповідати заклад первинної медичної допомоги в громаді? Як це забезпечити?
  • Організація роботи із стратегічного планування в громаді: практичні кроки та рекомендації.

Питання презентуватимуть експерти у сфері освіти, впровадження медичної реформи на первинному рівні, представники громад, які брали участь в стратегічному плануванні розвитку своїх територій.

Для реєстрації просимо надати інформацію – прізвище, ім’я, по батькові, контактний номер телефону, електронну скриньку на адресу cga@lawngo.net або зателефонувати за номером (096) 820-10-29 (Богдан)

Представникам із ОТГ забезпечуватиметься відшкодування транспортних витрат у громадському транспорті до Львова і в зворотньому напрямку за наявності квитків.

Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві із департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в рамках проекту «Стратегічний розвиток Дублянської ОТГ. Освіта та охорона здоров’я.» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua