Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Анонси » В області відбудеться тренінг із оцінки впливу на довкілля для представників бізнесу

В області відбудеться тренінг із оцінки впливу на довкілля для представників бізнесу

Автор: admin1 от 19-03-2018, 14:42
 (голосів: 0)

В області відбудеться тренінг із оцінки впливу на довкілля для представників бізнесу24-25 квітня Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) спільно із Львівською торгово-промисловою палатою організовують тренінг, присвячений запровадженню в Україні інституту оцінки впливу на довкілля.
Квітневий тренінг відбуватиметься для представників бізнес-середовища, які бажають розібратися у деталях нового механізму і навчитися його правильно використовувати на користь собі, громаді та довкіллю. До участі у тренінгу запрошуються представники суб’єктів господарювання, проектантів та їх організацій, які планують у майбутньому працювати із інструментом оцінки впливу на довкілля.
Закон України “Про оцінку впливу на довкілля” вводить сучасну прогресивну та ефективну процедуру оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) на заміну радянського інституту державної екологічної експертизи. Ця процедура покликана іще на ранньому етапі оцінити усі можливі впливи планованої діяльності на довкілля, розглянути можливі альтернативи та допомогти, в тому числі, інвестору обрати оптимальний з економічної та екологічної точок зору варіант. Крім того, всеохоплююча прозорість механізму екологічної оцінки зводить до мінімуму корупційні ризики в процесі отримання дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності.
Початок заходу: 24 квітня 2018 року, о 9:30 год.
Місце проведення: м. Львів, Євроготель (вулиця Тершаковців, 6А).
До участі у тренінгу запрошуються представники бізнес середовища, які здійснили попередню реєстрацію до 15 квітня 2018 року та отримали повідомлення від ЕПЛ про підтвердження їхньої участі у заході. Учасникам, що отримають підтвердження їхньої участі, ЕПЛ забезпечить безкоштовним проживанням і харчуванням під час тренінгу.
Посилання для реєстрації.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (032) 225 76 82 або е-mail: office@ epl.org.ua.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua