Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Адміністративні послуги » Інформація про власників земель в Україні відтепер у відкритому доступі

Інформація про власників земель в Україні відтепер у відкритому доступі

Автор: admin1 от 19-10-2015, 09:01
 (голосів: 2)

Громадяни України зможуть вільно переглядати, копіювати та роздруковувати інформацію про суб’єктів речових прав, занесених до Держземкадастру. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, коментуючи схвалену Урядом постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оприлюднення відомостей про суб’єктів речових прав на земельні ділянки». на засіданні в середу.
«Відповідною постановою Кабміну вносяться зміни до Переліку адміністративних послуг та Порядку їх надання Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру. Крім того, визначаються особи та ограни державної влади, органи місцевого самоврядування, які мають право на отримання інформації із Держземкадастру», - пояснив урядовець.
За словами Геннадія Зубка, на офіційному сайті Держгеокадастру будуть оприлюднені всі дані про суб’єктів речових прав, внесених до Державного земельного кадастру. «Разом з тим, всіх власників земельних ділянок будуть повідомляти, хто питає інформацію про них. Це нормальна, цивілізована практика, це ще один крок до знищення корупції в країні», - зазначив Геннадій Зубко.
За його словами, сьогоднішнє рішення Уряду фактично забезпечить дотримання законних прав та інтересів громадян на отримання інформації.

Довідково

Постанову розроблено Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та внесено на розгляд Уряду Мінрегіоном. Підстава розроблення проекту – Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua