Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Адміністративні послуги » Мін'юст спрощує внесення змін до відомостей про юрособу

Мін'юст спрощує внесення змін до відомостей про юрособу

Автор: admin1 от 6-07-2015, 10:20
 (голосів: 4)

Мін'юст спрощує внесення змін до відомостей про юрособуМіністерство юстиції анонсувало покращення в процедурі заповнення реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців – так званої Форми 4.
Про це  в ході прес-конференції повідомили перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова та директор Департаменту державної реєстрації Мін’юсту Сергій Бенедисюк.
«Форма 4 – це величезний документ на 10 сторінок, який був дуже складним для заповнення. Щоразу, якщо вам потрібно було внести хоча б одну якусь зміну, наприклад, юридична особа змінила місце перебування, все одно треба було подавати заново всю цю форму" - зазначила Севостьянова. З огляду на це, процедуру було спрощено. Якщо у відомостях змінився один пункт,
для прикладу треба внести бенефіціарів, слід буде заповнити лише 1 сторінку, вказавши які саме зміни хочете зробити. Вся інша інформація вже є в реєстрі і її не потрібно по кілька разів оновлювати й заповнювати.
Як пояснили "ЗіБ" у Мін'юсті, спрощення внесення змін за Формою 4 – це лише перший крок. У подальшому буде презентовано всі форми, які будуть скорочені до такого простого зразка.
«Раніше люди майже не користувалися можливістю надіслати заповнену форму зі змінами поштою через те, що кожна сторінка такої форми мала бути завірена у нотаріуса. А це чималі кошти. Нині, коли для змін треба надіслати лише одну сторінку, ця сума буде значно меншою, тож ми очікуємо зростання кількості тих, хто надсилатиме дані через пошту. Скорочення кількості сторінок і уніфікація форм, які заповнюються, допоможе не лише споживачам послуг, а й державним реєстраторам», - зауважив Сергій Бенедисюк.
Він також повідомив, що спрощення форм, які подаються до реєстраційних служб, є проміжним етапом реформування системи. У подальшому буде
запроваджено систему електронного подання відповідних документів.

 

http://zib.com.ua     ЗАКОН І БІЗНЕС 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua