Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Адміністративні послуги » Інформація з ЄДР стане доступною у повному обсязі

Інформація з ЄДР стане доступною у повному обсязі

Автор: admin1 от 12-12-2019, 09:30
 (голосів: 2)

Інформація з ЄДР стане доступною у повному обсязіЗ 16 грудня 2019 року інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) буде оприлюднюватися у форматі відкритих даних у повному обсязі.

Наказом Міністерства юстиції України від 06.11.2019  № 3412/5 «Про внесення змін до Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України», передбачається, в міру технічної реалізації такої можливості, розширення переліку інформації для оприлюднення у формі відкритих даних, а також відкриття ЄДР у повному обсязі.

Відповідно до цього наказу, стисла інформація щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців буде оновлюватися щодня, а  повна інформація – кожні п’ять робочих днів. 

Інформація з ЄДР буде доступна для завантаження у форматі архівного файлу (.zip), розмір якого близько 1,5 ГБ.  В архіві міститься інформація про юридичних осіб розміром близько 5 ГБ та інформація про фізичних осіб-підприємців розміром близько 8,5 ГБ.

Звертаємо увагу, що інформація стосовно громадських формувань наразі оприлюднюється у форматі відкритих даних з Реєстру громадських формувань.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua