Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Громадянське суспільство. Громадська рада » Відбулися установчі збори громадської ради при райдержадміністрації

Відбулися установчі збори громадської ради при райдержадміністрації

Автор: admin2 от 6-07-2017, 11:20
 (голосів: 0)

Відбулися установчі збори громадської ради при райдержадміністраціїУповноважений представник ініціативної групи з підготовки установчих зборів, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олександра Луців інформувала про роботу ініціативної групи та про підготовку установчих зборів відповідно до постанови КМУ від 03.11.2010 №996.

Про діяльність громадської ради попереднього скликання прозвітував голова громадської ради Василь Лужецький. Він, зокрема, зазначив, що попередня громадська рада намагалася акцентувати свою роботу на важливих проблемних питаннях життєдіяльності району, надавати райдержадміністрації рекомендації та сприяти їхньому вирішенню. З різних об'єктивних та суб'єктивних причин це не завжди вдавалося. Тому Василь Лужецький побажав новоствореній громадській раді бути більш ефективною та працездатною.

Делеговані для участі в установчих зборів представники інститутів громадянського суспільства затвердили чисельний склад громадської ради відповідно до поданих документів в кількості 5 осіб та обрали персональний склад громадської ради.

Цього ж дня відбулося перше засідання новоутвореної громадської ради, на якому обрано її керівний склад. Головою громадської ради обраний представник ВГО “Асоціація платників податків України” Ростислав Кучинський.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко подякував за роботу попередній громадській раді, привітав новообраний склад та висловив сподівання на конструктивну плідну співпрацю.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua