Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Pозпорядження районної державної адміністрації від 21 січня 2021 року №4

Автор: admin2 от 22-01-2021, 15:07

Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 01.08.2019 №283

Віталій Скоропад взяв участь у засіданні громадської ради при райдержадміністрації

Автор: admin2 от 13-01-2021, 11:52

Віталій Скоропад взяв участь у засіданні громадської ради при райдержадміністраціїВчора, 12 січня відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. За пропозицією голови громадської ради Зоряна Ацедонського рада розглянула та затвердила план роботи на 2021 рік, прийняла звернення до вищих органів влади щодо недопустимості збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги, розглянула питання припинення членства в громадській раді відповідно до постанови КМУ від 03.11.2010 №996 тощо.

У засіданні взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Він інформував громадську раду про завершення у районі реформи децентралізації, очікувану зміну функцій райдержадміністрації у зв’язку із передачею повноважень територіальним громадам.

Громадська рада при РДА затвердила план роботи

Автор: admin2 от 2-03-2020, 09:18

Громадська рада при РДА затвердила план роботи27 лютого відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, яке провів голова громадської ради Зорян Ацедонський. Після обговорення Громадська рада затвердила план роботи громадської ради на 2020 рік. Було прийняте звернення до Львівської обласної ради про виділення фінансування на облаштування світлофору на аварійно небезпечному перехресті в с. Лішня. Громадська рада також підготувала до райдержадміністрації листа щодо стану готовності закладів охорони здоров’я району до ймовірного збільшення захворюваності на вірусні інфекції.

«Майбутнє – за голосом громадськості», - Маркіян Мальський у межах Форуму Громадських рад Львівщини

Автор: admin1 от 4-11-2019, 15:29

«Майбутнє – за голосом громадськості», - Маркіян Мальський у межах Форуму Громадських рад ЛьвівщиниСьогодні, 4 листопада, в області офіційно стартував Форум Громадських рад Львівщини.

Участь у відкритті заходу взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський.

«Я переконаний у тому, що майбутнє – за голосом громадськості, людей. Я великий прихильник прямої демократії і вірю, що вона буде втілюватися в Україні. Нам потрібно спільно працювати над вирішенням тих чи інших проблем», - наголосив Маркіян Мальський. 

«Я переконаний у тому, що майбутнє – за голосом громадськості, людей...

Громадська рада обговорила кандидатуру на посаду голови райдержадміністрації

Автор: admin1 от 21-10-2019, 10:25

Громадська рада обговорила кандидатуру на посаду голови райдержадміністраціїВ п’ятницю, 18 жовтня, відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації, яке провів голова громадської ради Зорян Ацедонський. Учасники засідання розглянули два питання, а саме: обговорення кандидатур на посаду голови Дрогобицької райдержадміністрації, які брали участь у проєкті «LIFT» та стан спорту в Дрогобицькому районі. Участь в роботі громадської ради взяли заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар, громадські активісти.

Зорян Ацедонський інформував присутніх, що надійшов лист від голови громадської ради при Львівській ОДА про необхідність обговорення...

Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 вересня 2019 року №332

Автор: admin1 от 26-09-2019, 16:41

Про затвердження Положення про громадську раду при Дрогобицькій районній державній адміністрації

З ініціативи громадської ради та РДА відбувся круглий стіл на тему функціонування сфери охорони здоров'я Дрогобиччини

Автор: admin2 от 17-09-2019, 17:34

З ініціативи громадської ради та РДА відбувся круглий стіл на тему функціонування сфери охорони здоров'я ДрогобиччиниЗ ініціативи громадської ради при райдержадміністрації та районної державної адміністрації сьогодні, 17 вересня відбувся круглий стіл з питань фінансування та подальшого функціонування галузі охорони здоров’я Дрогобиччини. У засіданні взяли участь члени громадської ради на чолі з головою Зоряном Ацедонським, представники Дрогобицької райдержадміністрації на чолі із заступником голови Володимиром Ханасом, Дрогобицької міської ради на чолі із заступником міського голови Василем Качмаром, Дрогобицької районної ради, засобів масової інформації. Трускавецька та Бориславська міські ради не делегували своїх представників для участі в круглому столі.

Сферу охорони здоров’я від Дрогобича представляли начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба та його заступник Святослав Кучерявий,..

Громадська рада при райдержадміністрації затвердила положення та план роботи

Автор: admin2 от 6-09-2019, 10:06

Громадська рада при райдержадміністрації затвердила положення та план роботиВчора, 5 вересня відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, яке провів голова громадської ради Зорян Ацедонський. У засіданні взяв участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас.

Учасники засідання затвердили Положення та план роботи громадської ради до кінця 2019 року.

Окрім цього члени громадської ради заслухали інформацію головного спеціаліста відділу з питань ЖКГ та розвитку інфраструктури Андрія Лепака стосовно встановлення обмежувальних знаків на автодорогах у населених пунктах району...

Оголошення

Автор: admin2 от 3-09-2019, 14:40

ОголошенняУ четвер, 5 вересня у малій залі засідань (вул.22 Січня, 37) відбудеться чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. На порядку денному: про Положення про громадську раду при райдержадміністрації та план роботи громадської ради, інші питання.

Початок о 16.00 год.

Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 серпня 2019 року №283

Автор: admin1 от 5-08-2019, 12:55

Про затвердження складу громадської ради при Дрогобицькій районній державній адміністрації

Створено громадську раду при райдержадміністрації

Автор: admin2 от 31-07-2019, 09:04

Створено громадську раду при райдержадміністрації Вчора, 30 липня відбулися установчі збори новоутвореної громадської ради при райдержадміністрації. Учасників установчих зборів привітав заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. Він побажав новоутвореній громадській раді плідної та ефективної роботи, сприяти співпраці інститутів громадянського суспільства з райдержадміністрацією, вибудовувати конструктивний діалог влади і громади.

Установчі збори затвердили склад громадської ради при райдержадміністрації на 2019-21 роки.

Цього ж дня відбулося перше засідання новоутвореної громадської ради, на якому було сформовано керівні органи...

Повідомлення ініціативної групи

Автор: admin2 от 14-06-2019, 13:19

Повідомлення ініціативної групиІніціативна група з підготовки Установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Дрогобицькій районній державній адміністрації повідомляє про проведення установчих зборів з формування громадської ради. Орієнтовна дата проведення установчих зборів - 30 липня 2019 року. Установчі збори відбудуться у Дрогобицькій райдержадміністрації (вул. 22 Січня, 37), початок - о 15:00 год.

Громадська рада при районній державній адміністрації як тимчасовий консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної, регіональної політики...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua