Офіційний сайт Дрогобицької РДА » В районах Львівщини тривають зустрічі з волонтерами та учасниками АТО

В районах Львівщини тривають зустрічі з волонтерами та учасниками АТО

Автор: admin2 от 16-11-2015, 15:27
 (голосів: 0)

В районах Львівщини тривають зустрічі з волонтерами та учасниками АТОЗа дорученням голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки здійснюються виїзди керівництва облдержадміністрації в райони та міста області для участі в зустрічах з  демобілізованими учасниками АТО, а також волонтерськими, громадськими організаціями, благодійними фондами, що надають допомогу учасникам АТО.                            

Про повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк.

За його словами, уже здійснено 6 виїздів: у місто Борислав, Трускавець, Моршин, Стрий, Дрогобич, а також Стрийський та  Дрогобицький райони.

"Основною метою зустрічей є розгляд актуальних проблем учасників АТО, посилення співпраці з громадськими об’єднаннями, консолідація зусиль влади та громадськості щодо покращення вирішення наявних соціальних проблем учасників АТО", - розповів Василь Мартиняк.

Директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА  також зазначив, що продовжується оперативне сприяння щодо вирішення актуальних проблем демобілізованих учасників АТО.                                                                                                        

Нагадаємо, що у суботу, 12 грудня, за ініціативи  Олега Синютки відбудеться обласна конференція громадських об’єднань учасників АТО та волонтерських організації Львівщини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua