Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Регуляторні акти » Звіт про результати базового відстеження результативності регуляторного акта

Звіт про результати базового відстеження результативності регуляторного акта

Автор: admin от 21-04-2013, 16:35

ЗВІТ

про результати базового відстеження результативності регуляторного акта

 

розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 10 травня 2011 року № 249 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна».

 

На виконання ст..10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. № 1160-ІV, згідно з методикою відстеження результативності регуляторного акта, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. № 308, управлінням Держкомзему у Дрогобицькому районі здійснено базове відстеження результативності регуляторного акта, а саме розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 10 травня 2011 року № 249 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна» з метою оцінки стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія акта.

  1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер.

Розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 10 травня 2011 року № 249 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна».

 

  1. Назва виконавця заходів з відстеження.

Управління Держкомзему у Дрогобицькому районі.

 

  1. Цілі прийняття акта.

Детальне регламентування механізму продажу не на конкурентних засадах земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб, яке дасть можливість усунути існуючі недоліки та проблеми з цього питання та зробити більш прозорий процес покупки (купівлі-продажу) земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб.

 

  1. Строк виконання заходів з відстеження.

З 01.05.2011р. до 10.05.2011р.

 

  1. Тип відстеження.

Базове.

 

  1. Методи одержання результатів відстеження. Застосовується виключно статистичний метод для одержання результатів базового відстеження.

 

  1. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.

Відстеження даного регуляторного акту проведено з метою врегулювання конкурсного відбору суб”єктів оціночної діяльності та здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності.

  1. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Станом на 01.05.2011 року продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб не проводився.

Очікується надходження заяв (клопотань) від громадян та юридичних осіб зацікавлених у придбанні не на конкурентних засадах земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок.

 

  1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Враховуючи цілі прийняття даного регуляторного акта можливо зазначити, що його прийняття є доцільним. Відповідно до ст..10 Заокну України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на підставі порівняння показників базового відстеження та отриманих у подальшому даних повторного відстеження буде можливим зробити висновок щодо досягнення визначених цілей діючого акта.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua