Офіційний сайт Дрогобицької РДА » День відкритих дверей центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих військовослужбовців які брали участь в АТО «Під одним дахом»

День відкритих дверей центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих військовослужбовців які брали участь в АТО «Під одним дахом»

Автор: admin1 от 5-05-2015, 11:00
 (голосів: 0)

День відкритих дверей центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих військовослужбовців які брали участь в АТО «Під одним дахом»«Під одним дахом» − під таким гаслом проходив День відкритих дверей для ВПО та учасників АТО у Дрогобицькому міськрайонного центрі зайнятості. Метою заходу було надання повного спектру послуг фахівцями різних напрямів діяльності тому до участі були запрошені представники влади та всі служби соціальної сфери,а саме управління праці та соціального захисту населення міста Дрогобича та Дрогобицького  району, управління пенсійного фонду України в місті Дрогобичі та Дрогобицькому районі, Дрогобицька об’єднана державна податкова інспекція головного управління міндоходів у Львівській області, Дрогобицьке управління ГУ ДМС у Львівській області,відділ охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради, управління Держземагенства у Дрогобицькому районі, Дрогобицький міський та районний відділи соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Благодійний фонд «Карітас». Із вступним словом до присутніх звернувся директор  центру зайнятості Богдан Волошин, він ознайомив учасників із основними напрямками роботи служби зайнятості щодо вирішення питання працевлаштування людей з числа переселенців та учасників АТО. Заступник директора Галина Петречко інформувала  присутніх щодо внесення змін та деяких законодавчих актів щодо посилення соціального захисту ВПО та учасників АТО. Начальники відділів Марія Суховерська та Світлана Шараневич ознайомили із станом ринку праці та послугами які надаються клієнтам служби зайнятості. Оскільки пошук роботи – для такої категорії осіб  тема актуальна і надзвичайно важлива,  тому будь-які відомості про вакансії викликали велику цікавість. Учасники заходу також уважно дослухалися до порад фахівців служби зайнятості щодо можливостей започаткування власної справи, професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці, переваг легальної зайнятості. Завершення заходу пройшло у атмосфері запитань та відповідей,а  підведеним підсумком і надалі продовжувати тісну співпрацю за для блага тих кому сьогодні потрібна наша допомога.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua