Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 11 квітня 2016 року №87

Розпорядження районної державної адміністрації від 11 квітня 2016 року №87

Автор: admin1 от 12-04-2016, 11:00
 (голосів: 0)

Про затвердження номенклатури та обсягів 

районного матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків

надзвичайних ситуацій природного

та техногенного   характеру

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження  порядку створення і використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій» від 30 вересня 2015 № 775 та з метою реалізації державної політики, спрямованої  на забезпечення безпеки та захисту населення і територій Дрогобицького району:

 

 

        1. Затвердити номенклатуру та обсяги районного матеріального                резерву для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного  та техногенного   характеру, що додається.

        2. Фінансовому управлінню Дрогобицької райдержадміністрації  здійснювати фінансування  у межах коштів, затверджених на створення та поповнення матеріального резерву Дрогобицького району.

       3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.А. Шутка.

 

 

Голова                                                                                                        М.Е. Лісогор

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua