Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 29 березня 2016 року №69

Розпорядження районної державної адміністрації від 29 березня 2016 року №69

Автор: admin2 от 29-03-2016, 17:53
 (голосів: 0)

Про виділення пального

з районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій»,для виконання невідкладних робіт з відновлення пошкоджених дамб на р.Бистриця в с.Грушів та смт.Підбуж, розглянувши лист начальника Дрогобицького управління водного господарства від 03 березня 2016 року № 01/293, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 11 березня 2016 року №3):

 

  1. Виділити з Дрогобицького районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 400 (чотириста) літрів дизельного палива Дрогобицькому управлінню водних ресурсів.

  2. Дрогобицькому управлінню водних ресурсів (Г. Демчук) списання використаного палива для забезпечення своєчасного виконання невідкладних робіт, проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

       3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова М.Е. Лісогор

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua