Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 липня 2013 року №206

Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 липня 2013 року №206

Автор: admin от 18-07-2013, 15:58

Про координаційну раду районної

державної адміністрації з питань

соціального захисту громадян, які

постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи

 

 

З метою координації спільних дій райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та Дрогобицької районної громадської організації потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС ”Захист”, керуючись п.9.ч.1.ст.39 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, з метою реалізації державної політики у справах соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

 

 1. Затвердити склад координаційної ради райдержадміністрації з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що додається.

 2. Затвердити Положення про координаційну раду районної державної адміністрації з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що додається.
 3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 березня 2006 року № 104 ”Про координаційну раду районної державної адміністрації з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О.Філіпенка.

 

 

 

 


Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ

 


 


 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

12 липня 2013 року №206

 

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

районної державної адміністрації з питань соціального

захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

 

 

Голова координаційної ради - заступник голови райдержадміністрації


Заступник голови
координаційної ради - заступник керівника управління праці
та соціального захисту населення
райдержадміністрації
Секретар
координаційної ради - спеціаліст з чорнобильських виплат
управління праці та соціального
захисту населення райдержадміністрації

 

Члени ради:

- Директор Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

- Заступник головного лікаря ДРТМО

- Заступник керівника - начальник відділу у справах молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

- Голова Дрогобицької районної громадської організації потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС "Захист" (за згодою)

 

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

12 липня 2013 року №206

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про координаційну раду районної державної адміністрації з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

 1. Загальні положення.

 

1.1. Координаційна рада районної державної адміністрації з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі координаційна рада) утворюється головою районної державної адміністрації.

Склад координаційної ради затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.

1.2. Координаційна рада здійснює свою діяльність у взаємодії з органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

1.3. Координаційна рада створена на правах консультативно-дорадчого органу з метою координації діяльності місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та Дрогобицької районної громадської організації потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС "Захист" щодо реалізації державної політики у справах соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

1.4. Координаційну раду очолює заступник голови райдержадміністрації з питань соціальної політики. Забезпечення організації діяльності покладається на секретаря.

 

 1. Основні завдання та діяльність координаційної ради.

 

 1.  
  1. Координаційна рада відповідно покладених на неї завдань:

   1. Здійснює координацію роботи щодо реалізації в районі державної політики соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

   2. Забезпечує взаємодію всіх державних органів та громадських об’єднань, на яких покладено обов’язки здійснювати соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

   3. Забезпечує аналіз та оцінку ситуації, яка складається в районі з проблем надання пільг, виплати компенсацій та допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

   4. Розробляє рекомендації щодо найбільш ефективного використання коштів, які виділяються з державного, районного бюджетів для реалізації програм соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  2. Для виконання покладених на неї завдань координаційна рада має право:

   1. Заслуховувати інформацію керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності з питань забезпечення Закону України Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства соціальної політики України з питань дотримання ними вимог чинного законодавства щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

   2. В межах своєї компетенції одержувати безкоштовно від державних органів, а також підприємств, установ та організацій усіх форм власності необхідну інформацію з питань, які розглядає координаційна рада.

   3. Давати обов’язкові для виконання посадовим особам місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівникам підпрємств, установ та організацій незалежно від форм власності доручення та рекомендації щодо усунення причин та умов, які породжують порушення прав і законних інтересів осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, особливо дітей.

  3. Координаційна рада проводить свої засідання один раз у квартал. Засідання координаційної ради є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як 2/3 членів від складу координаційної ради. Координаційна рада самостійно визначає порядок і регламент роботи. Секретар комісії готує проекти рішень координаційної ради. Рішення координаційної ради є обов’язковим для розгляду місцевими органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, устновами та організаціями незалежно від форм власності.

  4. Засідання координаційної ради проводить голова, у разі його відсутності – заступник голови.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua