Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 22 січня 2016 року №13

Розпорядження районної державної адміністрації від 22 січня 2016 року №13

Автор: admin1 от 26-01-2016, 10:07
 (голосів: 0)

Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

 

 

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження Президента України від 16.05.2005 № 1043/2005-РП «Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 13.01.2016 № 12/0/5-16:

 1. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації (В.Овчаренко), виконавчим комітетам сільських, селищних рад району:
 2. Спільно з Дрогобицько-Бориславським об’єднаним районним військовим комісаріатом (надалі - ОРВК) та військовими частинами Збройних Сил України (надалі - ЗСУ) організувати роботу щодо інформування населення з питань розвитку ЗСУ, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаних, придатних до військової служби за станом здоров’я та рівнем освіти.
 3. Сприяти представникам ОРВК та військових частин ЗСУ в розміщенні реклами про військову службу за контрактом, організації заходів рекламно- пропагандистського характеру.
 4. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації питань щодо військової служби за контрактом на правах соціальної реклами.
 5. Сприяти виділенню місць для рекламування військової служби за контрактом у місцях скупчення людей, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.
 6. Головному лікарю Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання В.Паламарчуку:
 7. Визначити лікувальні заклади для безкоштовного додаткового медичного обстеження, лікування кандидатів для проходження військової служби за контрактом та проводити безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз
  сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (НВsАg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (аntі- НСV), реакції мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, електрокардіографічне дослідження та визначення групи крові та резус-належність.
 8. Забезпечити визначені лікувальні заклади рентгенологічною плівкою та іншими необхідними реагентами для проведення спеціальних досліджень.
 9. Забезпечити роботу постійнодіючої позаштатної військово-лікарської комісії ОРВК з відбору кандидатів на військову службу за контрактом кваліфікованим медичним персоналом.
 10. Забезпечити безкоштовний медичний огляд у визначених лікувальних закладах для обстеження громадян, які відібрані кандидатами на військову службу за контрактом.

3.      Відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко):

3.1.   Спільно з ОРВК забезпечити роботу в навчальних закладах району з питань військово-патріотичного виховання та пропаганди військової служби за контрактом.

3.2.   Організувати проведення Днів відкритих дверей у військовій частині А1108 для ознайомлення учнівської молоді з військовою службою за контрактом.

3.3.   Забезпечити у загальноосвітніх навчальних закладах району інформування учнівської молоді про військову службу за контрактом.

4.      Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.Луців) спільно з ОРВК забезпечити висвітлення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації на правах соціальної реклами питання військової служби за контрактом, порядку її проходження.

5.      Рекомендувати директору Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Б.Волошину та директору Стебницького міського центру зайнятості Л.Качмар організувати висвітлення питань щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом, порядку проходження військової служби в Збройних Силах України та перспектив військової служби за контрактом.

6.      Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Перший заступник голови                                             В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua