Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 10 листопада 2015 року №337

Розпорядження районної державної адміністрації від 10 листопада 2015 року №337

Автор: admin1 от 13-11-2015, 16:44
 (голосів: 0)

Про виділення пального 

з районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», для забезпечення своєчасного та оперативного реагування при загрозі та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, рятування людей, ліквідації пожеж, аварій на об’єктах і системах життєзабезпечення на території Дрогобицького району, розглянувши лист начальника Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області від 03.11.2015 №5/1628, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 05.11.2015 №18):

  1. Виділити з Дрогобицького районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 315 (триста п'ятнадцять) літрів дизельного палива 5-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області.
  2. 2. 5-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області (О. Макруха) списання використаного палива на забезпечення своєчасного та оперативного реагування при загрозі та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, рятування людей, ліквідації пожеж, аварій на об’єктах і системах життєзабезпечення на території Дрогобицького району, проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова                                                                                               М.Е. Лісогор

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua