Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 28 вересня 2015 року №282

Розпорядження районної державної адміністрації від 28 вересня 2015 року №282

Автор: admin1 от 1-10-2015, 15:31
 (голосів: 0)

Про надання  дозволу

на розроблення детального

   плану територіїї

 

Розглянувши звернення ПІІ ТзОВ «АКВА-ЕКО» про надання дозволу на розроблення детального плану території для формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення з метою здійснення робіт з користування надрами, обслуговування свердловин №0411/61 та №0412\62 Янчурівської ділянки та встановлення зони санітарної охорони, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

 

        1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території (територія Доброгостівського лісництва ДП «Дрогобицьке лісове господарство», землі лісогосподарського призначення, 3 км на південь від м.Трускавець) з метою здійснення ПІІ ТзОВ «АКВА-ЕКО» діяльності – формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення з метою здійснення робіт з користування надрами, обслуговування свердловин №0411/61 та №0412/62 Янчурівської ділянки та встановлення зони санітарної охорони.

       2. Виступити замовником розроблення детального плану території,  вказаного в п.1 цього розпорядження  та  укласти  договір на  його розроблення з  суб’єктом господарювання, який  має ліцензію  на розроблення детальних планів території.

       3. Джерелом  фінансування розроблення детального плану території  визначити ПІІ ТзОВ «АКВА-ЕКО».

         4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації у відповідності з розподілом функціональних обов’язків.

 

 

 

 

 

Голова                                                                                                              М.Е.Лісогор

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua