Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 18 вересня 2015 року №269

Розпорядження районної державної адміністрації від 18 вересня 2015 року №269

Автор: admin2 от 23-09-2015, 16:55
 (голосів: 0)

Про затвердження складу районного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування

 

Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) та з метою створення рівних умов для роботи всіх суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, обмеження монополізму та розвитку конкуренції:

1. Затвердити склад районного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування згідно з додатком 1 та положення про конкурсний комітет згідно з додатком 2.

2. Районному конкурсному комітету з розгляду конкурсних пропозицій:

2.1. Проводити конкурси відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 (із змінами та доповненнями).

2.2. Прийняти рішення про переможця конкурсу.

3. Плата за участь у конкурсі перевізниками-претендентами не вноситься.

4. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.Луців) повідомити громадськість району через офіційний веб-сайт райдержадміністрації про зміст розпорядження.

5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 29 жовтня 2014 року № 258 «Про затвердження складу районного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування».

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова М.Е.Лісогор

 

269-vd-18.09.2015.doc [31.5 Kb] (завантажень: 17)


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua