Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 10 вересня 2015 року №259

Розпорядження районної державної адміністрації від 10 вересня 2015 року №259

Автор: admin1 от 14-09-2015, 15:24
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянки Пилипців Віри Степанівни від 2 вересня 2015 року, свідоцтво про право на спадщину за законом, сертифікат на право на земельну частку (пай), керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Надати дозвіл громадянці Пилипців Вірі Степанівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,3637 га, в тому числі рілля – 0,7699 га та кормові угіддя – 0,5938 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Меденицької селищної ради (за межами населеного пункту).

 

2. Громадянці Пилипців Вірі Степанівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

 

3.  Начальнику управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

 

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

 

3.2.  реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

 

4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

 

 

 

Голова                                                                                 М.Е.Лісогор

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua