Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 13 травня 2015 року №121

Розпорядження районної державної адміністрації від 13 травня 2015 року №121

Автор: admin1 от 14-05-2015, 11:34
 (голосів: 0)

Про затвердження субвенції

 

 

Відповідно до  розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 17 квітня 2015 року №156/0/5-15 “Про виділення коштів на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей  у 2015 році”:

1. Затвердити в районному бюджеті  по загальному фонду субвенцію з обласного бюджету в сумі 29 400 грн. на реалізацію Обласної програми з покращення  соціального  захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області та спрямувати її управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по КФК 091103 “Соціальні  програми  і заходи  державних органів у справах молоді” КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню” для придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Головним розпорядником вищевказаної субвенції визначити  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити  цільове використання  виділених коштів  та інформувати департамент соціального захисту населення  обласної державної  адміністрації про виконання цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Перший заступник голови                                                       С.В.Рудницький                              

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua