Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 24 березня 2015 року №67

Розпорядження районної державної адміністрації від 24 березня 2015 року №67

Автор: admin1 от 26-03-2015, 08:32
 (голосів: 0)

Про виділення пального 

з районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2001 № 308 «Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків», для забезпечення своєчасного та оперативного реагування при загрозі та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, рятування людей, ліквідації пожеж в екосистемах, аварій на об’єктах і системах життєзабезпечення на території Дрогобицького району, розглянувши лист начальника ДПРЧ-5 ГУ ДСНС України у Львівській області від 16.03.2015 №5/380, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 20.03.2015 №5):

 

  1. Виділити з Дрогобицького районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 300 (триста) літрів дизельного палива 5-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області.

2. 5-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області (О. Макруха) списання використаного палива на забезпечення своєчасного та оперативного реагування при загрозі та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, рятування людей, ліквідації пожеж в екосистемах, аварій на об’єктах і системах життєзабезпечення на території Дрогобицького району, проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови С.В. Рудницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua