Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 22 січня 2015 року №12

Розпорядження районної державної адміністрації від 22 січня 2015 року №12

Автор: admin2 от 27-01-2015, 17:04
 (голосів: 0)

Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України в 2015 році

 

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та відповідно до Указів Президента України від 04.03.2008 № 196/2008 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення розвитку Збройних Сил України», від 12.12.2007 № 1209/2007 «Про додаткові заходи щодо підвищення боєздатності Збройних Сил України», розпорядження Президента України від 16.05.2005 № 1043/2005-рп «Про заходи щодо переходу підрозділів Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом», постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2008 № 226 «Про схвалення Основних напрямів реалізації державної політики щодо соціальних гарантій військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19.01.2015 № 14/0/5-15:

1. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та протидії корупції апарату райдержадміністрації (В.Овчаренко), виконавчим комітетам сільських, селищних рад району:

1.1. Спільно з Дрогобицько-Бориславським об’єднаним районним військовим комісаріатом (надалі - ОРВК) та військовими частинами Збройних Сил України (надалі - ЗСУ) організувати роботу з інформування населення району з питань виконання Державної програми розвитку ЗСУ щодо комплектування військових частин ЗСУ та інших військових формувань військовослужбовцями за контрактом.

1.2. Сприяти представникам ОРВК та військових частин ЗСУ в розміщенні реклами про військову службу за контрактом, організації заходів рекламно-пропагандистського характеру.

1.3. Забезпечити виділення місць для рекламування військової служби за контрактом в місцях скупчення людей, міськрайонному центрі зайнятості населення, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.

2. Головному лікарю Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання В.Паламарчуку визначити лікувальні заклади для безкоштовного додаткового медичного обстеження, лікування кандидатів для проходження військової служби за контрактом та проводити безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, електрокардіографічне дослідження та визначення групи крові та резус-належність; а також забезпечити визначені лікувальні заклади рентгенологічною плівкою та іншими необхідними реагентами для проведення спеціальних досліджень.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко):

3.1. Спільно з ОРВК забезпечити роботу в навчальних закладах району щодо покращення військово-патріотичного виховання та пропаганди військової служби за контрактом у ЗСУ.

3.2. Організувати проведення Днів відкритих дверей у військовій частині А1108 для ознайомлення учнівської молоді з військовою службою за контрактом.

3.3. Забезпечити у загальноосвітніх навчальних закладах району інформування учнівської молоді про військову службу за контрактом.

4. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.Луців) спільно з ОРВК забезпечити висвітлення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації на правах соціальної реклами питання військової служби за контрактом, порядку її проходження.

5. Рекомендувати директору Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Б.Волошину та директору Стебницького міського центру зайнятості Л.Качмар організувати висвітлення питань щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом, порядку проходження військової служби в Збройних Силах України та перспектив військової служби за контрактом.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови С.В.Рудницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua