Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 18 грудня 2014 року №325

Розпорядження районної державної адміністрації від 18 грудня 2014 року №325

Автор: admin2 от 22-12-2014, 12:26
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянина Яцківа Романа Онуфрійовича від 9 грудня 2014 року, свідоцтво про право на спадщину за законом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 605582, пункт 153 додатку до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 11 червня 2004 року № 208, керуючись Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

  1. Надати дозвіл громадянину Яцківу Роману Онуфрійовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3103 га, в тому числі рілля – 0,1437 га та кормові угіддя – 0,1666 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Літинської сільської ради (за межами населеного пункту).

  2. Громадянину Яцківу Роману Онуфрійовичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

  3. Начальнику управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1.розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

      4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

 

 

Перший заступник голови С.В.Рудницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua