Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 18 грудня 2014 року №324

Розпорядження районної державної адміністрації від 18 грудня 2014 року №324

Автор: admin2 от 22-12-2014, 12:23
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

Розглянувши заяву громадянки Музики Світлани Дмитрівни від 8 грудня 2014 року, свідоцтво про право на спадщину за законом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 572621, пункт 110 додатку до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 9 червня 2009 року № 207, керуючись Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

  1. Надати дозвіл громадянці Музиці Світлані Дмитрівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,0478 га, в тому числі рілля – 2,0478, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рихтицької сільської ради (за межами населеного пункту).

  2. Громадянці Музиці Світлані Дмитрівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

  3. Начальнику управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1.розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

       4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

 

 

Перший заступник голови С.В.Рудницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua