Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 5 грудня 2014 року №307

Розпорядження районної державної адміністрації від 5 грудня 2014 року №307

Автор: admin2 от 11-12-2014, 16:17
 (голосів: 0)

Про обмеження у проведенні заходів в

закладах дозвілля та інших місцях

за участю неповнолітніх

 

Керуючись Законом України «Про охорону дитинства» та з метою організації роботи по запобіганню правопорушень серед неповнолітніх, профілактики негативних проявів серед молоді, проведення виховних та попереджувальних заходів під час проведення культурно-масових та інших заходів на території Дрогобицького району:

1. Рекомендувати сільським, селищним радам обмежити перебування у нічний час у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях та в інших громадських місцях неповнолітніх дітей до 22.00 год. в осінньо-зимовий період та до 23.00 год. у весняно-літній період.

2. Службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Солтис) забезпечити організацію проведення спільно з залученням відповідних органів спеціальних рейдів для проведення на території сільських, селищних рад для виявлення та профілактики правопорушень серед неповнолітніх дітей, які відвідують у вечірній час об’єкти, зазначені у п.1 даного розпорядження.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови С.В. Рудницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua