Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 4 грудня 2014 року №304

Розпорядження районної державної адміністрації від 4 грудня 2014 року №304

Автор: admin1 от 10-12-2014, 09:20
 (голосів: 0)

Про забезпечення включення

до Єдиного державного

автоматизованого реєстру

осіб, які мають право на пільги

 

 

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання та призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 27 жовтня 2014 року № 6, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання та призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 6 жовтня 2014 року № 230, керуючись п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги":

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г. Чапля) забезпечити включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговиків за їх фактичним місцем проживання згідно з додатком.

  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови С.В.Рудницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua