Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 4 грудня 2014 року №302

Розпорядження районної державної адміністрації від 4 грудня 2014 року №302

Автор: admin1 от 10-12-2014, 09:14
 (голосів: 1)

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

 

 

Відповідно до статей 7, 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) та з метою забезпечення регулярних пасажирських перевезень в Дрогобицькому районі:

1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету від 14 листопада 2014 року щодо визначення переможця конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району:

1.1. на Об’єкті 1 – переможець конкурсу МКП «Транс-Екіпаж»;

1.2. на Об’єкті 3 – переможець конкурсу МПП «Західтранс»;

1.3. на Об’єкті 5 – переможець конкурсу ТОВ «Сігма».

2. Заступнику голови райдержадміністрації Мізернику І.Д. організувати роботу з укладання з переможцем конкурсу на кожному Об’єкті договору.

3. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О. Луців) повідомити громадськість району через офіційний веб-сайт райдержадміністрації про зміст розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови С.В.РудницькийШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua